Mejkap tipy pre červenovlásky

Červená. Najsilnejšia farba spektra. Vitálna. Dynamická, energická, silne erotický podtón. Upozorňuje a púta pozornosť.

 

Preto si červená farba na vlasoch vyžaduje naozaj odvahu. Keď ste už túto odvahu nabrali a uvažujete, že „idete do červenej“, majte na pamäti, že bude nutná reorganizácia, možno aj zmena produktov, ktoré obsahuje vaša kozmetická taštička. 

U červenovlások sa zameriame najmä na trio: očné tiene, rúže, obočie.

 

 

  Obočie

 

Je veľmi dôležité. Ženy poväčšinou neriešia, či im obočie pristane ku vytúženej farbe vlasov. Čo je chyba. Kolosálna. Prirodzené ryšavky majú červené vlasy, ale bledučké obočie. Preto bude tmavé obočie popri ryšavých vlasoch vyzerať čudne. Určite by malo byť minimálne o odtieň bledšie. Poprípade treba navštíviť odborníčku, ktorá vám obočie upraví na farbu, ktorá bude pasovať ku vašim novým vlasom. Iba vtedy budete vyzerať prirodzene a nie nútene. 

 

Odporúčame prečítať:

Farbám bude v roku 2015 kraľovať zemitá vínovočervená Marsala

ryšavka

Zdroj: Shutterstock®

  Rúž

 

Áno, pre ryšavky sa dokonale hodí červený rúž. Avšak, aj tých je mnoho odtieňov, preto treba vyberať prezieravo. Ružové a oranžové odtiene nie sú nič pre vás. Zato, v súlade s vaším jesenným typom (ryšavky ho vyjadrujú najlepšie), choďte do červenej, tehlovej. 

 

Odporúčame prečítať: Očné tiene lahodiace vašej farbe očí

červený rúž

Zdroj: Shutterstock®

  Očné tiene

 

Prvou farbou, ktorá je stopkou pre ryšavé ženy je ružová. Tejto sa vyhnite. Zato, zelená vo všetkých odtieňoch z vás urobí femme fatale. Dokonale harmonizuje s farbou vlasov a vytvára skvelú kompozíciu. Ďalej, na základe veľkých hviezd ako Rita Hayworth si všimnite vždy prítomnú očnú linku a krásne precízne upravené riasy. Toto by sa malo stať aj vašou mantrou. Dymové líčenie je na ryšavkách krásne, ale príliš silné na bežné nosenie. Uprednostnite tiene farby šampanského, bledohnedú. Tyrkysovou tiež nič nepokazíte. Všetky zemité odtiene vám pristanú. 

 

Odporúčame prečítať: Ktoré farby sú vhodné pre béžový tón pleti?

ryšavka

Zdroj: Shutterstock®

  Mejkap

 

Laďte ho do zlatistého odtieňa. Dodá vám lichotivý vzhľad. Preto siahnite po rozjasňovacích mejkapoch, napríklad Wake me Up od Astoru.

 

Bronzerom nič nepokazíte, ale všetko s mierou. Určite v rámci bronzeru choďte do marhuľovej.

 

Milé dámy, máte červené vlasy? Aké produkty sú pre vás najobľúbenejšie? 

 

Odporúčame prečítať: Top značky, ktoré na Slovensku (zatiaľ) nekúpite

ryšavka

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

thinkstockphotos.com

pinterest.com
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE