VIDEO: Jednoduchý návod, ako si namaľovať očnú linku – aj pre úplne začiatočníčky!

Asi každá žena, ktorá sa pravidelne líči, má svoj obľúbený štýl líčenia. Samozrejme, rôzne príležitosti si môžu vyžadovať iný štýl make-upu, no keď hovoríme o bežnom dennom líčení, každá z nás preferuje niečo trošku iné. Mnohé ženy napríklad siahajú hlavne po maskare, ktorá im predĺži, zahustí a celkovo zvýrazní riasy, a tým aj pohľad. 

Niektoré ženy majú rady ešte výraznejšie oči a pridávajú napríklad aj tenšiu alebo hrubšiu očnú linku. Samozrejme, ďalšiu skupinu žien tvoria tie, ktoré pravidelne ráno siahajú aj po očných tieňoch, či už s nimi vyčarujú len veľmi jemný a prirodzený look, alebo nejaký výraznejší a odvážnejší make-up. A niektoré k očným tieňom pridajú ešte aj spomínanú linku. Nuž, možností v make-upe je neúrekom. 

Ako ste na tom so spomenutou očnou linkou vy? Je neoddeliteľnou súčasťou vašej vizáže? Alebo sa vám veľmi páči, no neviete, ako na ňu? Prípadne ste to s ňou už skúšali, no nedarí sa vám nakresliť peknú linku? Poradíme vám! 

Máme pre vás jednoduchý videonávod, v ktorom sa pozrieme na to, s ktorým pomocníkom sa začiatočníčkam linky kreslia najľahšie a akým spôsobom môže byť kreslenie očnej linky o niečo jednoduchšie!

Poď sa s nami naučiť kresliť očné linky:

3 komentárov
Alena Mattová

Alena Mattová

21.03.2024 09:52

Skúsila,no aj tak mi to nejde tak ako vám

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

21.03.2024 14:29

treba trénovať

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

21.03.2024 20:23

Bez očnej linky ani nakrok už 16 rokov ale len spodnú na horného viečko mi to akosi nejde

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE