TOP riasenky pre perfektne tvarované mihalnice: Ktorú vyskúšaš?

Výber správnej riasenky je pomerne komplikovanou záležitosťou, pretože každá riasenka sľubuje niečo iné. A keďže sa hovorí, že oči bez riasenky sú ako okno bez skla, tak pri líčení nemôžeme zabúdať práve na aplikáciu riasenky, ktorá líčeniu dokáže dodať dramatickosť. No nejde len o to! Aby sme boli naozaj spokojné s líčením, ktoré nosíme každý deň, maskaru môžeme považovať za ten produkt, ktorý dokáže dodať riasam šmrnc a očiam iskru.

Pri výbere riasenky však treba prihliadať aj na udalosť, na ktorú ju plánujeme použiť. Teda, ak sa chystáte na večierok a robíte si večerné líčenie, tak potom siahnite po predlžujúcej riasenke, ktorá zároveň mihalnice natočí. Ak si vytvárate bežné denné líčenie, tak sa odporúča siahnuť po ošetrujúcich riasenkách, ktoré nebudú mihalnice zaťažovať, ale naopak ošetrovať a „rozmaznávať“.

TOP riasenky pre perfektne tvarované mihalnice

Ak blúdite v drogérii alebo prezeráte všetky webové stránky, ktoré ponúkajú tie najrozličnejšie riasenky, ale neviete si vybrať, tak vám výber trošku zjednodušíme. V minulom článku sme vám predstavili TOP riasenky pre dokonalo nalíčené oči a dnes máme pre vás rebríček TOP 7 riaseniek pre perfektne tvarované mihalnice. Ktorú vyskúšate?

Artistry Signature Eyes Volume Mascara

Odvážne vyzerajúce riasy, ktorým sa nedá odolať! Vďaka tejto riasenke od Artistry si vytvoríte objemné riasy, po ktorých túžite možno práve aj vy. Prvá riasenka značky Artistry efektívne zväčšuje objem rias, a to až o neuveriteľných 600 %. Vďaka tomu môžu aj vaše riasy pôsobiť hustejšie a nápadnejšie. Zároveň pokročilá technológia kefky obklopuje riasy až sedemnásobkom plnosti.

Obsahuje technológiu FullFX so zahusťujúcimi polymérmi a sýtymi pigmentmi. Tie obalia každú jednu riasu, zvýraznia ju a dodajú jej plnosť. Maskara navyše obsahuje jojobový olej a vitamín E, vďaka čomu budú vaše mihalnice zároveň vyživené. Pozitívne je tiež to, že sa riasenka neobtláča a neopadáva.

Viac informácií nájdete na amway.sk.

7 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

26.01.2020 06:44

Všetky by stáli minimálne za vyskúšanie!

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

27.01.2020 15:04

nájsť dobrú riasenku je veru dosť ťažké ... takže si rada nechám poradiť

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

28.01.2020 23:25

Musím sa priznať, že som ešte ani jednu z uvedených riaseniek nevyskúšala, takže ďakujem za tipy :-) Momentálne používam špirály od Yves Rocher a Gosh a tiež sú dobré :-)

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

05.02.2020 20:15

Ďakujem za tipy na top riasenky.

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

25.02.2020 10:34

Mám overené, ktoré používam.

Vaše meno:

Soňa Kollárová

Soňa Kollárová

26.04.2020 22:51

Dermacol ma láka už dlhšiu dobu, ale mám teraz Essence a Maybelline a som veľmi spokojná.

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

10.08.2020 19:29

TOP riasenky. Určite niektoré z nich vyskúšam.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE