FOREO predstavilo ďalšiu generáciu ikonického radu LUNA. Uviedlo ho najskôr ako NFT v Metaverse

Švédsky priekopník skin-tech odhaľuje rad LUNA 4, v ktorom predstavuje vôbec najlepšiu edíciu celosvetovo najpredávanejšej čistiacej kefky na tvár. Prichádza s ešte jemnejšími silikónovými dotykovými bodmi, režimami hĺbkového a jemného čistenia a s piatimi rôznymi masážami, ktoré podporujú cirkuláciu a zlepšujú prirodzenú produkciu kolagénu. To všetko okamžite, s viditeľnými výsledkami. Zariadenia radu LUNA 4 sú navyše vybavené revitalizačným NIR LED svetlom, vyhrievaním a mikroprúdom

Digitálne tokeny sa stali horúcou témou v kozmetickom priemysle. Vznik technológie blockchain a spustenie NFT výhradne pre kozmetiku poháňa inovácie v celom kozmetickom sektore. Vďaka digitálnym tokenom, ktoré sa šíria po celom odvetví, majú teraz kozmetické značky príležitosť inovovať spôsob, akým sa kozmetika kupuje a predáva. Švédsky novátor kozmetických technológií FOREO jednoducho zaradil svoj renomovaný rad LUNA do blockchainu a stal sa vôbec prvou značkou starostlivosti o pleť, ktorá uviedla  digitalizované verzie svojich must-have produktov ako NFT a to pred konvenčným uvedením na trh. Beauty-tech gigant následne prerozdelí všetky výnosy z NFT trom charitatívnym organizáciám: Tjejzonen, Hope Givers a National Scleroderma Foundation, v rámci neustáleho úsilia značky podporovať zdravie pokožky a aj to duševné.

„Značky majú teraz príležitosť a zodpovednosť zmeniť spôsob, akým sa ich produkty dostávajú ku koncovým spotrebiteľom. Toto je obzvlášť dôležité pre kozmetický priemysel, ktorý je často kritizovaný za to, že stanovuje nedosiahnuteľné štandardy krásy a zaťažuje duševné zdravie našej spoločnosti. FOREO humanizovalo svoj prístup k podnikaniu budovaním úzkej komunity založenej na dôvere. S LUNA NFT využívame technológiu na umocnenie prepojenia medzi krásou, zdravím a technológiou, zdôrazňujeme, ako sú produkty vyrábané a výsledky, ktoré prinášajú, a tak dláždime cestu k spoločensky zodpovednej kráse a vraciame svojej krásnej komunite,“ vysvetľuje Boris Trupcevic , CEO FOREO.

Pozri aj: Pripravte sa na revolúciu! Prináša ju zubná kefka ISSA mini 3 od FOREO

FOREO LUNA 4

Zdroj: FOREO

FOREO uvádza päť rôznych NFT, z ktorých každý predstavuje jeden produkt najnovšieho inovovaného radu LUNA 4, vlajkovej lode FOREO, synonyma pre čistú a zdravú pleť. Každý NFT bude dostupný v 50 variantoch, čo spotrebiteľom poskytne exkluzívny prístup k limitovanej edícii 250 NFT. Okrem toho spoločnosť FOREO vydáva jednu špeciálnu edíciu NFT na predaj v aukcii. Umelkyňa, ktorá podpísala najžiadanejší kúsok z celej kolekcie LUNA je Mariam, talentovaná dizajnérka NFT, ktorá si rýchlo získava popularitu a uznanie na scéne NFT ovládanej mužmi. Celý zisk z predaja NFT bude priamo venovaný charitatívnym organizáciám, ktoré pomáhajú ľuďom, ktorí bojujú s duševnými a rôznymi kožnými ochoreniami. Pôjde o peniaze z aukcie, ako aj o všetky licenčné poplatky generované obchodom NFT, čím sa ďalej upevňuje dlhodobý záväzok značky smerom k destigmatizácii problémov duševného zdravia a vytváraniu sebestačnej zdravej komunity.

Celosvetovo sú depresívne poruchy hodnotené ako najväčší prispievateľ k nefatálnym stratám zdravia. Existuje množstvo kožných ochorení, ktoré sú spojené s duševným zdravím, a zatiaľ čo kozmetický priemysel získal povesť presadzovania nerealistických štandardov krásy, dochádza k zavedeniu nového typu krásy. FOREO je inovatívne vo všetkom čo robí, od produktov až po obchodný model, a preto sa značka rozhodla spustiť NFT a priblížiť sa mladšiemu publiku, ktoré je pod obrovským tlakom nedosiahnuteľných štandardov krásy. FOREO predstavuje miľník pre kozmetický priemysel a duševné zdravie a redefinuje, čo znamená byť krásna, prostredníctvom stanovenia nového zlatého štandardu, ktorý je celý o zdraví a sebaláske. Práve tieto princípy viedli k zrodu najnovšej inovácie v čistení pleti – radu LUNA 4.

Odporúčame: FOREO Imagination prekonáva hranice starostlivosti o pleť: Vytvor si masku na mieru

čistiaca kefka na tvár

Zdroj: FOREO

LUNA™ 4 a LUNA™ 4 mini

Rad LUNA, ktorý už zákazníci FOREO dobre poznajú, bol vylepšený o ešte mäkšie silikónové dotykové body, ktoré umožňujú vašim inovovaným tvárovým prístrojom LUNA 4 a LUNA 4 mini kĺzať po pokožke celkom bez námahy. LUNA 4 zároveň prichádza s tromi režimami čistenia pleti. Vybrať si môžete medzi jemným, pravidelným alebo hĺbkovým čistením, pričom si následne môžete vychutnať aj rozmaznávanie pleti v podobe piatich rôznych druhov masáží, ktoré inovovaný prístroj ponúka.

FOREO je dnes známe ako absolútny líder v oblasti beauty-tech, neustále inovuje svoje udržateľné produkty so šialenou výdržou batérie, rýchlo a bez námahy poskytuje výsledky na úrovni profesionálnych ošetrení pleti v pohodlí vášho domova, čím vám šetrí čas a peniaze. Švédsky gigant tak zmenil spôsob, akým uvažujeme o starostlivosti o pleť a premenil základnú starostlivosť na technologicky vylepšené, relaxačné chvíle rozmaznávania a rituálov starostlivosti o seba. Spoločnosť FOREO, hnaná túžbou zlepšiť životy ľudí, bude pokračovať v presadzovaní inovácií, a to nielen v oblasti technológií, ale aj pri pozdvihovaní svojho podnikania nad rámec zisku a v rozvíjaní filozofie, že návratnosť investícií by sa mala merať udržateľnosťou a spoločenskou zodpovednosťou.

„Spoločné komunikačné iniciatívy s našimi partnermi s cieľom zvýšiť povedomie a hovoriť o problémoch duševného zdravia prispievajú k zníženiu stigmy obklopujúcej túto tému. Spolupráca s FOREO je pre nás nesmierne cenná. Umožňuje nám to do našej starostlivosti, ktorá je pre mnohých často kľúčovou, prijať ďalších žiadateľov o podporu a ďalej rozvíjať naše aktivity,“ hovorí Eva Glückman, generálna tajomníčka Tjejzonen.

Najnovší rad LUNA 4 FOREO bude dostupný už koncom septembra na notino.sk. Pokiaľ chcete byť informovaní o budúcom raste a inováciách, navštívte stránku www.foreo.com alebo sledujte @FOREO_official.

2 komentárov
Marta Kendrová

Marta Kendrová

10.11.2022 18:50

Hlavne masáž by bola super

Vaše meno:

Dominika Molnárová

Dominika Molnárová

06.12.2022 17:37

Foreo je výborné.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE