FOREO Imagination prekonáva hranice starostlivosti o pleť: Vytvor si masku na mieru

Život nás naučil mnoho a dokonca aj súčasná situácia prispela k tomu, že sme sa začali o seba viac starať. Sledujeme, čo konzumujeme a rovnako sa zaujímame aj o zložky, ktoré obsahuje naša kozmetika. Čiastočne sa z nás stávajú odborníci na BIO a EKO produkty, ktoré postupne zapĺňajú naše domácnosti. Jednorazové vatové odličovacie tampóny sme nahradili zero waste tampónmi, ktoré sa dajú používať znovu a znovu. Jednorazové žiletky sme vymenili za epilátory a depilátory a v domácnosti sa snažíme produkovať menšie množstvo odpadu.

Okrem toho sa však zaujímame aj o to, čo si dávame na našu pokožku. Tak sme sa stali odborníkmi v miešaní pleťových krémov alebo masiek. Švédska beauty-tech značka FOREO však prichádza s novým tajomstvom krásy a mladistvého vzhľadu. Prináša revolučný prípravok, ktorý si môžete zamiešať do domácej pleťovej masky. Nová báza FOREO Imagination umožňuje každej z nás vytvoriť si masku šitú na mieru svojej pleti.

DIY pleťová maska

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

FOREO Imagination s TRIPLE INFUSION COMPLEX-om

Určite nám dáte za pravdu, že domáce pleťové masky majú niečo do seba. Veď každá z nás si ich môže namiešať podľa seba. Môžete pridať do nich rôzne ingrediencie, ktoré doma nájdete a predovšetkým si vytvoríte vlastné organické masky, ktoré sú naplnené vitamínmi, minerálmi, antioxidantmi, mastnými kyselinami a pod. Výhodou je, že sú BIO a sú plné živín, ktoré naša pleť ocení. Nevýhodou však je, že všetky obsiahnuté zložky ostávajú len na povrchu pleti, pretože nemajú nejakú bázu, ktorá by im umožnila preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a účinkovať práve v jej spodnejších vrstvách.

FOREO Imagination je teda bázou, ktorá zosilňuje účinky zložiek obsiahnutých v organických potravinách a uľahčuje ich absorpciu do pleti prostredníctvom TRIPLE INFUSION COMPLEX-u. Báza je nakombinovaná zo špeciálneho esteru, hydratačnej zložky a mastných kyselín.

  • ESTER – umožňuje prenikanie aktívnych látok (tých vo vode rozpustných) do pleti.
  • ZVLHČUJÚCA ZLOŽKA – v prvom rade pleť hydratuje a podporuje prienik výživných zložiek cez hydrolipidický film do hlbších vrstiev pleti.
  • MASTNÉ KYSELINY – zlepšujú pružnosť pleti, optimalizujú úroveň jej hydratácie a zároveň podporujú jej ochrannú bariéru.

Vďaka tomuto komplexu sa živiny z organických surovín dostávajú do hlbších vrstiev pleti a prinášajú znateľne lepšie výsledky, ktoré od domácej pleťovej masky každá z nás očakáva. Výhodou je, že FOREO Imagination nemusíte používate len ako bázu a prídavnú zložku do domácej pleťovej masky. Zloženie tejto bázy je také výnimočné, že si ju môžete na pleť aplikovať aj samostatne. Báza je obohatená o kyselinu hyalurónovú, antioxidanty, vitamín E a B.

Pozri aj: VIDEO: Ako sa starať o pleť? Naučíme ťa to v jednoduchých krokoch!

báza FOREO Imagination

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako FOREO Imagination používať?

FOREO Imagination môžete pridať do domácej pleťovej masky, ktorú si sami vytvoríte alebo ako sme písali vyššie, môžete ho používať aj samostatne. Ak sa rozhodnete pre verziu domácej masky, tak postupujte v troch jednoduchých krokoch:

  1. Premyslíte si zloženie vašej domácej masky v závislosti od typu vašej pleti. Vyberte si jednu alebo aj viac ingrediencií, ktoré do masky pridáte (čučoriedky, banán avokádo, mango, jogurt, vajíčko, olej, citrón, rôzne koreniny,...).
  2. Zmiešajte vami vybrané ingrediencie s 1 čajovou lyžičkou bázy FOREO Imagination.
  3. Aplikujte pleťovú masku a nechajte ju pôsobiť. Odporúča sa najskôr masku aplikovať na zápästie a nechať chvíľu pôsobiť. Ak sa nedostaví žiadna neželaná alergická reakcia, masku môžete aplikovať na celú tvár.

FOREO Imagination vás prenesie cez hranice vašej predstavivosti. Prípravok nájdete v predaji na notino.sk.

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

18.12.2021 13:56

Skutočne zaujímavá.

Vaše meno:

Antónia Vattaiová

Antónia Vattaiová

19.12.2021 22:46

Veľmi zaujímavé. Rada by som vyskúšala vyrobiť si vlastné masky.

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

20.12.2021 19:08

Tak toto je pre mna novinka , netušila som, že existuje takýto výrobok.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

15.02.2022 16:14

Zas som sa dozvedela veľa nového

Vaše meno:

Katarína Hudáková

Katarína Hudáková

20.02.2022 14:57

Po tom, čo som už mnoho krát počula, že domáce masky nie sú dobré, ma toto naozaj prekvapilo.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE