Beauty poradňa GERnétic: Ako redukovať váhu?

Odpovedá Alena Kimlová

z Kosmetického studia GERnétic 

www.StudioGernetic.cz

 

Ako redukovať váhu po vianočných sviatkoch? Je to môj každoročný problém.

 

Základom redukcie váhy je nutnosť upraviť jedálny lístok tak, aby príjem kalórií bol nižší než Vaša spotreba. Ak je to možné, taktiež dodržiavajte správny rytmus stravovania, nezabudnite raňajkovať, dávať si ľahký obed a veľmi ľahkú večeru. Medzi jednotlivými jedlami si dožičte malú desiatu vo forme zeleniny. Nenechajte telo vyhladovať, pretože potom zjete oveľa viac než je potrebné. Dajte si pozor na veľkú spotrebu cukru, ktorý je zdrojom krátkodobej nekvalitnej energie a má negatívny vplyv na zdravie. Naučte sa sladiť prírodnými sladidlami (med, javorový sirup…), cukru je počas sviatkov väčšinou až príliš veľa.

 

Bude vás zaujímať: MASQUE YEUX od kozmetiky GERnétic

 

Adipo Gasta - krém na lokálne partie

Zdroj: Shutterstock®

Cesta za štíhlou líniou je zložitý a dlhý proces. A práve tá dlhodobosť nás často odrádza. Preto je dôležité používať podporné prípravky, ktoré nám redukciu váhy uľahčia a hlavne skrátia. Mám veľmi dobrú skúsenosť s prípravkom Adipo Gasta od kozmetiky GERnétic. Ide o rýchlo sa vstrebávajúci krém, ktorý sa nanáša lokálne na partie, ktoré je potrebné formovať, a na chodidlá.

 

Komplex biologicky aktívnych látok rastlinného pôvodu je schopný cielene vyhľadávať hypertrofované a stredne veľké tukové bunky. Zlepšuje ich energetický metabolizmus a pôsobí na ich rýchlejšie vyprázdnenie bez toho, aby došlo k poškodeniu buniek. Tento „ultrasons-like“ efekt je úplnou novinkou a klinické štúdie ukazujú, že ide o výrazný inovujúci aktívny komplex, ktorý znižuje hrúbku a objem tukového tkaniva práve v tých partiách, ktoré chceme zoštíhliť, navyše redukuje pomarančový vzhľad, vyhladzuje a spevňuje pokožku. Aplikuje sa dvakrát denne – ráno a večer.

 

 

Bude vás zaujímať: Beauty poradňa GERnétic - Starostlivosť o očné okolie

krem symbiose gernetic

Zdroj: Shutterstock®

V prípade, že sa rozhodnete podporiť zoštíhlenie aj pohybom, je dobrou voľbou prípravok Perfect Body. Aplikuje sa ráno na problematické partie a potom predovšetkým pred športovou aktivitou na celé končatiny, zadok a brucho. Pred športovaním je dôležité naniesť krém s predstihom minimálne 15 minút, aby sa aktívne látky dobre vstrebali. Prípravok obsahuje okrem ďalších aktívnych látok aj L-Carnitín, ktorý urýchľuje transport mastných kyselín do mitochondrií, kde sú zužitkované na výrobu energie. Perfect Body pôsobí zároveň proti celulitíde a spevňuje pokožku. Pri zachovaní základných zásad a pravidelného používania podporných prípravkov čoskoro pocítite úbytok tukového tkaniva.

 

 

Bude vás zaujímať: Beauty poradňa GERnétic: Ako na spevnenie poprsia

Krémy na redukciu tukových buniek.

Zdroj: Shutterstock®

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde Vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie.

 

Zoznam salónov na www.gernetic.sk

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2016 08:47

veru bez pravidelného cvičenia a úpravy stravy to určite nemôže ísť

Vaše meno:

ivana pistovičová

ivana pistovičová

14.12.2016 15:07

kremikom neverim....,treba cvicit

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

20.12.2016 21:45

Hlavne upraviť stravu a cvičiť..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE