Pomarančová koža: Pomôže vám krém na celulitídu?

Mnohí z vás si myslia, že pokiaľ sa vám podarí schudnúť, stratíte s kilami aj iné nepríjemnosti, ako napríklad strie, či celulitídu. Bohužiaľ, nie je to tak.

 

Celulitída patrí medzi najčastejšie problémy, s ktorými sa stretávame. Ako sa zbaviť celulitídy raz a navždy? Celulitída je spôsobená rôznymi faktormi, nepoznáme jednoznačné riešenie problému, ktoré by platilo pre všetkých. 

 

Vek alebo hmotnosť?

Je nutné poznamenať, že celulitída nemá s vekom nič spoločné. Môžu ju mať starší ľudia, či dokonca ľudia okolo 20-ky. Rovnako tak nezáleží na tom, či máme podváhu alebo nadváhu.

 

Napríklad aj slávna speváčka Hilary Duff zverejnila fotografiu, na ktorej priznala, že sa vo svojich tridsiatich rokoch trápi s celulitídou. Pokiaľ ju máte geneticky danú, viete ju rôznymi cvičeniami a správnou stravou zmierniť, ale nie úplne vyriešiť. Ako sa dá celulitída eliminovať?

 

Pozri aj: Krásna postava modeliek: Blogerka z Instagramu ukázala pravdu!

cvičenia na celulitídu

Zdroj: Shutterstock®

Môžu mať chudé dievčatá celulitídu?

Môžu! Dokonca aj mladé dámy, ktoré majú postavy ako modelky bojujú s nepríjemnou celulitídou. Jedno je však isté. Žiaden krém na svete vám nikdy nepomôže úplne odstrániť prejavy celulitídy.

 

Lokálna liečba nemôže účinne liečiť niečo, čo sa vyskytuje po celom povrchu pokožky, a čo prvotne vzniká pod jej povrchom. Aby nebola celulitída tak veľmi viditeľná, vyskúšajte sa opáliť a používať hydratačné mlieka. To vám pomôže zmierniť celulitídu aspoň vizuálne.

 

Bude sa ti páčiť: Zabudni na umelé mihalnice a permanentný make-up obočia!

 

5 komentárov
Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

20.10.2017 14:26

Kašľať na ňu.

Vaše meno:

Michaela Mičková

Michaela Mičková

30.10.2017 12:13

V mojich 23 rokoch ma celulitída trápi už dosť, je viditeľná a tukové vankúšiky sú nepríjemné, no nemôžem sa jej žiadno zbaviť, a to som vyskúšala už všeličo

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 11:01

majú ju aj mladí aj starí aj tenkí a silní

Vaše meno:

Slavomíra Nováková

Slavomíra Nováková

26.12.2017 22:57

krém mi trochu pomohol

Vaše meno:

Anna Bútorová

Anna Bútorová

10.01.2018 07:43

trápi ma roky...je to boj na dlhé trate

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE