NEODOLATEĽNÉ POKUŠENIE Z RAJA

Celý príbeh ľudského vzniku sa začal v raji, kde bol kráľom Adam a kráľovnou Eva. Podľa biblického rozprávania prvá žena a prvý muž spoločne požili „zakázané jablko“ a začali tak existenciu ľudstva.

 

Prvá žena preto predstavuje nielen stelesnenie nehy, krásy a plodnosti, ale aj predchodkyňu všetkých nežných bytostí po celom svete.

 

Vás teraz pozýva priamo do srdca raja na tajomné stretnutie s dokonalou kvetinovou vôňou AMAZING PARADISE od ORIFLAME.

 

 

POKLAD Z PRALESA

 

Nádherná, priam rajská vôňa Amazing Paradise dokáže v žene prebudiť túžbu na celý život. Spája sa v nej exotika, unikátnosť a kreativita dvoch parfumérok – Evelyne Boulangerovej, známej ako „čipkárka“ pre jej zmysel pre detailnosť, a Alexandry Carlinovej s povestnou dušou umelkyne vo svete parfumov. Zaujíma vás, aké tóny z tejto luxusnej kvetinovo-ovocnej vône ucítite? 

 

Odporúčame tiež: AJ POČAS HORÚČAV PLEŤ BEZ CHYBIČKY

AMAZING PARADISE od ORIFLAME

Zdroj: Shutterstock®

Na počiatku Parfumovanej vody Amazing Paradise je citrusový závan zelenej guavy, ktorý nežne prechádza do sladkých tónov mandarínkového kvetu a nežných akordov fialkových lístkov. Kompozícia pokračuje oroseným jazmínom a šťavnatou malinou a ozaj unikátnou zložkou z ekvádorského pralesa, zvanou rajská rosa. Na záver z vône možno cítiť jemnú vanilku, obľúbené pižmo a prejavujú sa v nej aj drevité vlastnosti ohňového stromu.

 

VEDELI STE, ŽE... Rajská rosa kvitne len raz za tri roky? Aj preto je takou unikátnou zložkou v kompozícii Amazing Paradise! Pochádza z nádherných dažďových pralesov v ďalekom Ekvádore a Oriflame sa podarilo extrahovať jej jedinečnú vôňu bez toho, aby bola akokoľvek poškodená. Vyskúšajte túto prekrásnu vôňu a staňte sa neprehliadnuteľnou aj v dave ľudí...

 

Odporúčame tiež:  TEST: Oriflame - masky na pleť Love Nature

AMAZING PARADISE od ORIFLAME

Zdroj: Shutterstock®

TROPICKÝ ŠTÝL

 

Keď sa spomenie exotika, predstavujeme si azúrové more, dažďový les, niečo nepoznané a zároveň lákavé. Exotika, to sú kokosové orechy, palmy, zlatisté pláže a najmä množstvo farieb, ktoré hýria všade naokolo! K Parfumovanej vode Amazing Paradise preto z Oriflame prichádza aj štýlová šatka Paradise, ktorá vyniká prekrásnymi vzormi. Noste ju ako pareo, čelenku vo vlasoch alebo okolo krku na doladenie letného outfitu, vyzerať bude úžasne doslova na každý spôsob a vy takisto.

 

Milé dámy, ponorte sa s ORIFLAME do ozajstného raja :) 

www.oriflame.sk

 

Odporúčame tiež: S ORIFLAME ZAŽIARITE AKO SLNKO. POZRITE SA, AKO!

5 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

04.07.2016 07:20

Táto vôňa je nádherná,učarovala aj mne.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.07.2016 13:03

rada by som ju vyskusala

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

05.07.2016 11:04

krásny flakón :)

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

14.07.2016 18:59

Wau, určite sa pôjdem na ňu pozrieť.. už z opisu v článku znie božsky :)

Vaše meno:

Jana Šurkovská

Jana Šurkovská

24.07.2016 21:09

zaujímavé zloženie vône, určite vonia nádherne:)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE