Turné, ktoré skrášlilo Slovensko

Kozmetické poradkyne, vizážistky a nechtové dizajnérky v STANE SNOV prítomným dámam radili, líčili ich a krášlili výrobkami Oriflame podľa ich želania a najnovších trendov.

Počas posledných troch týždňov švédska kozmetická spoločnosť Oriflame precestovala celé Slovensko a do desiatich slovenských miest priniesla nádherný Stan snov, miesto, v ktorom si každá žena mohla splniť svoje sny o kráse, zdraví a zdravom životnom štýle. Kozmetické poradkyne, vizážistky a nechtové dizajnérky v STANE SNOV prítomným dámam radili, líčili ich a krášlili výrobkami Oriflame podľa ich želania a najnovších trendov. Každá zo žien sa mohla po úprave vizáže dať odfotografovať u profesionálneho fotografa a so svojou premenou sa pochváliť aj doma.

 

EXKLUZÍVNA TANEČNÁ SHOW


Každú hodinu predviedli v STANE SNOV energickú a zábavnú show skvelí tanečníci zo skupiny Jara Bekra Spin Dance Group. Na turné Stanu snov zatancovali pre návštevníkov až 70-krát. Kreatívne choreografie, ale aj tanečné kostýmy rozprávali príbehy najobľúbenejších produktových radov Oriflame. Kostýmy tanečníkov špeciálne na túto príležitosť navrhla známa návrhárka Helena Jurikovičová. Fanúšikovia zdravého životného štýlu ochutnali produkty radu Wellness a občerstvili sa v bare osviežujúcimi nápojmi. Deti sa dosýta vyhrali v detskom kútiku a spokojne si dali namaľovať na tvár svojho akčného hrdinu alebo obľúbené zvieratko.

 

 

Turné, ktoré skrášlilo Slovensko

 

 

Programom sprevádzal známy moderátor Mirec a počas pravidelného žrebovania, ktorého sa mohol zúčastnil každý, Oriflame potešil návštevníkov 130 výhrami v hodnote viac ako 4 000 eur! Hneď po skončení Road show, 18. júna, bola zo všetkých návštevníkov vyžrebovaná výherkyňa hlavnej ceny pani Jaroslava H. z Banskej Bystrice, ktorá vyhrala luxusný wellness pobyt pre dvoch.

 

Turné, ktoré skrášlilo Slovensko  
   Turné, ktoré skrášlilo Slovensko
 
 
 

Turné odštartovalo 24. mája v Bratislave na nábreží Dunaja krstom hudobného hitu Petra Cmoríka „Vaše sny – naša inšpirácia“. Krstnou mamou piesne naspievanej exkluzívne pre turné sa stala generálna riaditeľka Oriflame Slovensko Zuzana Machová. Pieseň spolu s charizmatickým spevákom pokrstili novou toaletnou vodou Power Woman od Oriflame, ktorá je určená silným a úspešným ženám. Turné ďalej pokračovalo cez Trnavu, Martin, Poprad aj Žilinu. Najviac snov splnilo Oriflame v Košiciach, počas dňa sa tu dalo skrášliť takmer 850 žien! Podobne úspešne pokračovalo turné aj v Trenčíne, kde Oriflame skrášlilo 500 žien. Poslednou zastávkou, po Zvolene a Lučenci, na ktorej mali ženy šancu splniť si svoje sny o kráse, bola 17. júna slnečná Nitra. STAN SNOV spoločnosti Oriflame navštívilo počas turné takmer 5 000 ľudí.

 

Turné, ktoré skrášlilo Slovensko

 


„Sme radi, že sme aspoň na pár hodín dokázali potešiť ženy na celom Slovensku,“ hovorí Lenka Štefániková, marketingová manažérka Oriflame Slovensko. „Umožnili sme im prežiť príjemný deň v nádhernom STANE SNOV. Práve to bolo cieľom Road show ? ukázať ženám, že každá môže byt krásna vďaka prírodnej kozmetike Oriflame a že sa pritom ešte môže aj zabaviť. Zároveň sme ženám predstavili jedinečnú príležitosť zárobku, ktorú ponúka len Oriflame. “

 

 

Turné, ktoré skrášlilo Slovensko

 

 

Čo ste o Oriflame nevedeli:

 

  • Originálny a vzdušný STAN SNOV, vyrobený na mieru, navrhla špeciálne pre Oriflame česká architektka Bára Čejková-Špačková. Inšpirovali ju hodnoty, ktoré spoločnosť Oriflame vyznáva. Skrytú silu surového smrekového dreva dopĺňa čistá biela nedotknutej prírody Škandinávie, domoviny Oriflame.
  • Turné kozmetickej spoločnosti Oriflame bolo oslavou 20. výročia úspešného pôsobenia na Slovensku.
  • Spoločnosti Oriflame sa na Slovensku darí, tento rok získala prestížne ocenenie Superbrand Award 2013.
  • Už tretí rok po sebe je slovenským lídrom, ktorý drží prvú priečku v oblasti priameho predaja a je hrdým členom Združenia priameho predaja na Slovensku, ktorého členom môže byť len spoločnosť dodržiavajúca prísne podmienky etického priameho predaja.
  • Pri založení spoločnosti v roku 1967 sa bratia Jonas a Robert af Jochnickovci rozhodli pre prírodnú kozmetiku šetrnú k životnému prostrediu, a preto výrobky ani zložky výrobkov nie sú a ani nikdy neboli testované na zvieratách.
  • Vďaka spolupráci s Rainforest Aliance sú katalógy Oriflame tlačené výhradne na papieri pochádzajúcom zo zodpovedne spravovaných lesov.
  • Oriflame Slovensko sa venuje aj charitatívnym aktivitám, ktoré pomáhajú deťom a ženám.

 


 

Zdroj foto: www.oriflame.sk
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE