Aj vy robíte neustále kompromisy? Už nemusíte!

Ženy sa musia prispôsobovať neustále. Kto odvezie deti do školy, zo školy a na krúžky? Žena! Kto uvarí večeru celej rodine? Žena! Ešte poupratuje, ožehlí a navyše sa bude dennodenne strachovať o deti, či sú v poriadku, o manžela, či má dobrý deň, o rodičov, či niečo náhodou nepotrebujú...

 

Áno, to sme my, ženy, obetavé matky, chápavé partnerky či spoľahlivé kolegyne. Ale kedy príde rad aj na nás? Kedy príde deň, v ktorom nebudeme musieť robiť ŽIADNE KOMPROMISY?

 

Pozri aj: Aj vy môžete byť slečna dokonalá... Takto!

tvár Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Hra podľa vašich pravidiel

Milé dámy, s potešením vám oznamujeme, že tento deň nastal práve teraz. V dvanástom katalógu Oriflame nájdete prevratnú novinku, a tou je Špirála The ONE No Compromise, ktorá vás podrží aj v tých najťažších situáciách.

 

Dážď? Vlhko? Letné kúpanie? Táto novinka zvládne absolútne všetko, pričom sa nedrobí, nerozteká, a čo je na nej najlepšie, večer ju jednoducho odlíčite tampónom navlhčeným teplou vodou. 

 

Zaujme ťa: Doprajte svojej pleti osviežujúci drink. Neoľutujete!

The ONE No Compromise

Zdroj: Shutterstock®

Pýtate sa, ako môže byť taká dokonalá? Najmä vďaka technológii Lash Wrap, ktorá zaručí, že maskara na vašich mihalniciach „nesedí“, ale obalí každý jeden vlások. Vytvorí tak mimoriadne vodoodolný obal, neskutočný objem a dĺžku, ktorú si zamilujete.

 

S novinkou od Oriflame, ktorej sa v katalógu stala tvárou Barbora Švidraňová, sa môžete naozaj odviazať, pretože so špirálou The ONE No Compromise vám už nič nestojí v ceste. A nezabúdajte, že vďaka tomu, že ušetríte na odličovačoch, si môžete dovoliť urobiť radosť a kúpiť si minimálne jednu „farbičku“ navyše! 

 

Testovali sme: Oriflame Pílingový krém na chodidlá Feet Up Advanced

technológia Lash Wrap

Zdroj: Shutterstock®

Ďalšie novinky Oriflame nájdete na www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.

6 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

15.08.2017 15:12

Presne ste to vystihli- celý život o kompromisoch....Vydarený článok s nečakanou pointou:) Aj ja patrím k tým, čo si medzi špirálami musia vyberať tie s označením vodeodolné. Táto z Oriflame je pre mňa ako stvorená..

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

15.08.2017 17:24

super napisany clanok... lezime pri dunaji a opalujeme sa a citam kamoske vas clanok... citam citam sustredim sa na super napisany zaciazok a v tom sa vnom objavi novinka z oriflame....zasmiali sme sa.... ja vodeodolnu spiralu nemusim...ale autora clanku musim pochvalit.. za vystizny zaciatok textu....

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

15.08.2017 18:13

bez kompromisov to v živote jednoducho nejde

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.08.2017 20:50

život je o kompromisoch...

Vaše meno:

Vlasta Francisti

Vlasta Francisti

15.08.2017 23:47

Musim ju vyskusat, mam par produktov z Oriflame ONE, spirala ma zaujala, musim si ju zakupit

Vaše meno:

Monika

Monika

16.08.2017 12:56

Môže byť fajn, asi vyskúšam :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE