Ako dosiahnuť prirodzene plné pery? Tieto triky musíš poznať!

Asi každá z nás túži po krásnych plných perách. Bohužiaľ, nie každá ich dostala do svojho vienka. Nemusíte hneď navštíviť plastického chirurga a utratiť veľkú kopu peňazí za umelú krásu. Nepotrebujete bolestivé injekcie ani páliace krémy. Spolu s nami sa pozrite, ako docieliť krásne plné pery bez akéhokoľvek umelkovania. Make-up je jedným z najlacnejších a najjednoduchších spôsobov, ako zmeniť svoj vzhľad. Prečo ho teda nevyužiť?

Pozri aj: Ako vyčistiť plastové dózy a zbaviť ich zápachu? Skús tieto triky!

rúže na pery

Zdroj: Shutterstock®

Zabudnite na tmavé farby

Ako iste všetky vieme, tmavé farby zoštíhľujú. To isté platí aj pre pery. Preto by ste mali siahnuť po nejakom svetlejšom odtieni so saténovým leskom. Tmavé farby na perách pôsobia dramaticky a smutno. Navyše, ešte viac zviditeľňujú jemné vrásky v okolí pier. Pokiaľ nie ste majiteľkou plných pier, odporúčame vám sa vzdať týchto smutných farieb.

lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

Palec hore pre lesky na pery

Lesknúce pery odrážajú svetlo, takže pôsobia plno a zdravo. Je to jeden z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako získať plné pery v priebehu malej chvíľky. Dnešný distribútori ponúkajú širokú škálu týchto lesknúcich sa zázrakov. Na výber sú rôzne príchute, vône, farby, balenia. Stačí si len nájsť ten svoj obľúbený a nechať sa ním hýčkať. Skúste si naniesť na pery trošku púdru na tvár. Mal by byť čo najsvetlejší. Naneste lesk na pery a sama zistíte, aké veľké pery si takto viete vytvarovať úplne sama.

ako zväčšiť pery

Zdroj: Shutterstock®

Kefka na zuby namiesto peelingu

Zubná kefka neslúži len na čistenie zubov. Je dobrým spoločníkom aj pre pery. Nezabudnite na jemné krúživé pohyby pred každým spánkom. V perách sa tak zvýši krvný obeh a zľahka napučia. Pomocou kefky odstránite odumretú kožu. Nezabudnite na výživný hydratačný balzam na pery, aby ste sa na nasledujúce ráno nezobudili s popraskaným perami. Glycerín, lanolín, ricínový a mandľový olej, kakaové maslo, vazelína a bambucké maslo. Týchto kozmetických zložiek by ste sa mali držať a vyhľadať si výrobky, ktoré ich obsahujú.

V prípade, že ste už vyskúšali naozaj všetko a aj napriek tomu nie ste spokojná so svojimi perami, jednoducho presuňte pozornosť na inú časť tváre. Milujete svoje oči? Tým pádom sa venujte hlavne im. Na pery si jednoducho naneste len balzam na pery a problém je vyriešený. Nemôžeme mať predsa všetko, čo chceme.

Odporúčame: Obľúbená izbová rastlina s nízkymi nárokmi: Ako sa starať o svokrin jazyk?

7 komentárov
Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

01.07.2013 20:30

vaw

Vaše meno:

Janka Ľalíková

Janka Ľalíková

02.07.2013 04:48

výborné prípravky ako docieliť krásne plné pery - nikdy by som kvôli tomu neabsolvovala plastickú operáciu...

Vaše meno:

Danka

Danka

06.07.2013 20:59

zo všetkého mám najradšej lesky, tie spotrebovávam ako nič, ja som celkom s perami spokojná, nemenila by som :D ...s tou kefkou som o tom počula, ale ešte nikdy nepraktizovala

Vaše meno:

Michaela Hudáková

Michaela Hudáková

30.07.2013 07:58

s tým problém nemám :)

Vaše meno:

Jana Komadova

Jana Komadova

04.08.2013 12:15

mám uzke pery a nemám s tým problém a ked pozerám na niektoré celebrity a ich nafúknuté a neprirodzené pery hrôza

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

10.08.2013 10:21

Ano lesk vždy pomôže, neodmyslitelná súčast ženskej kabelky...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.10.2014 17:26

áno vhodne zvolený lesk na pery zväčší objem pier :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE