Čo si zbaliť na dovolenku do kozmetickej taštičky?

Leto je v plnom prúde a s ním aj letné dovolenky. Možno si už aj práve vy balíte kufre a premýšľate čo všetko je potrebné vziať a na čo rozhodne nezabudnúť.

 

Plavky, oblečenie, slnečná ochrana a....kozmetická taštička. I keď na dovolenkách zväčša dožičíme pleti oddych od make-upu a nanášame na ňu iba minimum líčidiel, zobrať zopár kozmetických pomocníkov nie je na škodu. Čo by teda vo vašej dovolenkovej kozmetickej taštičke nemalo chýbať? Pozrieme sa na to spolu so spoločnosťou Amway.

 

Akýmsi must-have produktom je určite ochrana pred slnkom. Pri silných lúčoch je potrebné myslieť aj na vnútornú ochranu. Tú môžeme zabezpečiť pomocou výživového doplnku, ktorý obsahuje zmes karotenoidov z prírodných zdrojov - betakarotén, alfa-karotén či luteín. Vaše telo vnútorne pripraví na leto NUTRILITE™ Multi Carotene.

 

Na klasickú ochranu pred slnečným žiarením v podobe ARTISTRY ™ Viacnásobnej ochrany s OF 30 netreba zabúdať. S týmto vodeodolným a neparfumovaným krémom sa vyhnete nepríjemnému spáleniu, ktorému by sa naša pokožka nepotešila, a to obzvlášť v prímorských letoviskách, kde slnko páli akosi ostrejšie. 

 

 

Odporúčame prečítať: Letná manikúra - inšpirujte sa a zažiarte farbami

amway

Zdroj: Shutterstock®

Prichádza večer a vy sa s rodinou chytáte užiť si západ slnka v príjemnej reštaurácii pri chutnej večeri a lahodnom víne. Túžite byť upravená a atraktívna. K tomu vám môže poslúžiť Spevňujúci a vyhladzujúci podkladový make-up ARTISTRY™ YOUTH XTEND™, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti a vďaka špeciálnej technológii dokáže napnúť, spevniť a zjemniť vašu pleť.

 

Večerné líčenie si vyžaduje zvýraznenie očí. Na očné tiene radšej zabudnite a využite služby maskary. Napríklad tej od beautycycle™, ktorá pomôže vašim riasam s objemom a zvýraznením.

 

A čo na pery? Ideálnym riešením je ľahký a voňavý lesk, ktorý im dodá peknú farbu a šťavnatosť. Milovníčky kozmetiky iste ocenia vychytávku Svietiaceho lesku na pery od beautycycle™. Pre pohodlnejšie a presnejšie nanášanie aj počas večera je lesk vybavený vstavanými LED svetielkami.

 

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Žiarivé azúrovo-modré líčenie

dekorativna kozmetika amway

Zdroj: Shutterstock®

Po dni strávenom na pláži je potrebné pleť dôkladne vyčistiť od nečistôt a osviežiť. Hydratačná regeneračná pleťová voda beautycycle™ Water zvyšuje jemnosť, hydratáciu pleti a eliminuje jemné linky, ktoré sú spôsobené suchosťou a škodlivými vplyvmi prostredia. Obsiahnutý komplex MICROQUAD™ navyše dodáva pleti prírodné jogurtové probiotikum na zvýšenie energie. 

 

Ani na dovolenke nesmieme odličovanie podceňovať a mali by sme sa mu venovať dôkladne. Odstraňovač líčidiel z očí a pier ARTISTRY™ Essentials jemne odstráni zvyšky make-upu bez toho, aby vašu pleť vysušil. 

 

Máte všetko pobalené? Aj s malým množstvom kozmetiky sa dá ,,čarovať“. Stačí mať iba tých správnych kozmetických pomocníkov.

 

 

Odporúčame prečítať: Ako docieliť, aby boli vaše vlasy krásne voňavé?

odlicovanie amway

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií na: www.amway.sk

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Čo nesmie chýbať vo vašej kozmetickej taštičke počas

dovolenky?

 

Zdroj foto:

www.amway.sk, www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

30.06.2015 20:13

hlavne kvalitný krém na opaľovanie a micelárna voda :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

01.07.2015 11:53

určite vodeodolná špirála, lesk na pery, micelárna voda na kvalitné očistenie a osvieženie pleti a mnoho ,mnoho ďalších vecí :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE