Najnovšie vlasové trendy jari 2018, ktoré budeš chcieť vyskúšať

Keď začne pomaličky vykúkať slnko a ohrievať zem, rozkvitnú kvety a začnú spievať vtáčiky… Znamení, že prichádza jar, je mnoho a oteplenie dáva signál nám ženám, že je čas vymeniť šatník. Schováme zimné bundy a čižmy a vytiahneme jarné bundičky, tenisky a balerínky.

Inak to nie je ani vo vlasovom svete, kde trendy hlásajú najmä celebritní a známi vlasoví stylisti. Povieme vám, aké dva hlavné vlasové trendy jari 2018 si podľa nich nemôžete nechať ujsť a musíte si ich okamžite zadovážiť. Ak nie oba, tak aspoň jeden.

Zaujme ťa: Slez maurský je prírodný všeliek. S akými ťažkosťami si hravo poradí?

nosí sa platinová blond

Zdroj: Shutterstock®

Čelenky sú späť

Podobne, ako vlasové štipce či látkové gumičky, o ktorých comebacku sme vás už informovali, aj čelenky hlásia svoj veľkolepý návrat. Našťastie pre vás, existuje toľko druhov čeleniek, že si vyberie naozaj každá. Od hrubých látkových, cez tie s mašľou, zaväzovacie, kvetinové alebo klasické športové, v móde sú naozaj všetky! My sme hľadali inšpiráciu pre vás na Pintereste.

Pozri aj: Buď rebelka: Presvedč sa, že ružové vlasy nie sú tabu!

čelenka je nový trend

Zdroj: Shutterstock®

Platinová blond

Pamätajte na naše slová… Nikdy nebol lepší a vhodnejší čas skúsiť platinovú blond, ako práve túto jar. Okúsilo ju už mnoho celebrít, niektoré z nej vycúvali, niektoré jej zostali verné. Dôležité je, že platinová blond je farba vlasov jari 2018. Pozrite sa, ako sa nosí na sociálnych sieťach!

ako nosiť platinovú blond

Zdroj: Shutterstock®

V prípade, že sa nechystáte na razantnú zmenu imidžu v podobe platinovej blond, skúste ďalšie vlasové trendy – do módy sa tento rok totiž vrátili už spomínané látkové gumičky, štipce rôznych tvarov a farieb a takisto je nová módna farba vlasov. Hádajte, ktorá, je to ružovo-zlatá... Okrem toho začali celebrity húfne nosiť prikrátku ofinu, čo je takisto účes tohto roka.

5 komentárov
Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

08.04.2018 08:04

čelenky sa mi vždy páčili, na zš som ich nosila každý deň..

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

08.04.2018 08:12

Platinová blond je krásna, no nie pre mňa, zato čelenky by vedeli oživiť.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

08.04.2018 21:53

Som prirodzená blondína a platinová blond mi nie je cudzia...a čelenky,či štipce sa mi tiež páčia.

Vaše meno:

Zdena Paňková

Zdena Paňková

10.04.2018 07:15

Základom účesu je dobrý strih a dobrý strih urobí len dobrý kaderník. Mám veľa vlasov a sú hrubé a nepoddajné, preto strih je pre mňa veľmi dôležitý. Roky som uprednostňovala bob, ale teraz uvažujem nad zmenou.

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

23.06.2018 21:11

ked som bola mladšia nosila som platinovú blond ale v mojom veku už pridáva na veku takže som presedlala na prirodzenejšiu svetlo hnedú , čelenky sa mi tiež páčia ale pre mladšie ročníky som skoro 50tnička a to sa už nehodí.. možno tak na pláži na dovolenke ale nie na bežné nosenie v mojom veku

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE