Ste odvážna a experimentov sa naozaj nebojíte? Vsaďte na farebnosť!

Každá jedna žena z času na čas pocíti, že by to na hlave chcelo zmenu. Úprava strihu je jedna vec, ale ešte výraznejšie je pohratie sa s farbou.  Ak patríte k ženám, ktorým nechýba odvaha, zrejme vás poteší, že nie všetko je o toľko spomínanom prirodzenom efekte.

 

Do módy prišli aj neprehliadnuteľné pastelové farby, ktoré sa bežne na hlave nenosia, a predsa sa stali trendom. Mnohé celebrity ukazujú, ako sa nosí ružová, fialová, žiarivá červená alebo aj modrá - buď na jednom pramienku, na viacerých alebo rovno na celej hlave. Tieto odtiene, ktoré nie sú dané prírodou nikto neprehliadne, a práve v tom je ich čaro.

 

Odporúčame tiež: Blorange - Farba vlasov pre rok 2017

Ste odvážna a experimentov sa naozaj nebojíte? Vsaďte na farebnosť!

Zdroj: Shutterstock®

COLORISTA, FAREBNÁ REVOLÚCIA OD L´ORÉAL PARIS

L´Oréal Paris prichádza s novým revolučným radom farieb COLORISTA. Ten vám umožní meniť look takmer každodenne, či už podľa nálady alebo príležitosti. Idete na párty s bláznivou náladou? Skúste jeden zo šiestich farebných sprejov COLORISTA SPRAY. Túžite po bláznivo farebných vlasoch, ale máte strach, že vás farba skoro omrzí? Použite COLORISTA WASHOUT. Ste odvážna a experimentov sa naozaj nebojíte? Potom je tu pre vás permanentná farba COLORISTA PAINT.  Nechajte sa strhnúť farebnou revolúciou s farbami.

 

Millennials, to je generácia, ktorá odmieta normy, oslavuje neočakávané a žije so zmyslom pre avantgardu. Práve svetoví trend-setteri z generácie millennials inšpirovali značku k vytvoreniu nového radu hravých farieb na vlasy. Ide o rad farieb na vlasy, s ktorými sa môžete hrať a meniť ich, skoro ako váš make-up. Výber odtieňa, farebnej kombinácie či bláznivých efektov – to všetko vám COLORISTA umožní a výsledok je len vo vašich rukách. Buďte sama sebou, buďte originálna!

 

Odporúčame tiež: Color-blocking - mali by ste odvahu?

Ste odvážna a experimentov sa naozaj nebojíte? Vsaďte na farebnosť!

Zdroj: Shutterstock®

Úplná farebná revolúcia začína u COLORISTA SPREJOV na vlasy, ktoré sú perfektné na jednorazové použitie. Spreje sa ľahko nanášajú a farba je vďaka obsahu bieleho mikro púdru dobre vidieť u blondínok, i tmavovlások. Vyberte si zo šiestich odtieňov, a potom sa nechajte už len unášať fantáziou, vyskúšať môžete napríklad look morskej panny alebo street-artovej divy.

 

COLORISTA WASHOUT od L´Oréal Paris sú postupne vymývateľné farby na vlasy, vydržia až niekoľko  týždňov! Boli vyvinuté pomocou špeciálnej technológie Chromacream, ktorá chráni vlasové vlákna a udržuje ich povrch jemný. Vlasy sú tak nádherne farebné a zároveň žiarivo okúzľujúce. Na výber je z desiatich odtieňov.

 

Permanentná farba COLORISTA PAINT od L´Oréal Paris, to je 9 super cool odtieňov inšpirovaných poprednými svetovými influencermi. Medzi odtieňmi nájdete farby s hlbokými odleskami. Farby COLORISTA od L´Oréal Paris vás zbavia rutiny a nudy! 

 

Odporúčame tiež: Móda miluje farebné kombinácie

Ste odvážna a experimentov sa naozaj nebojíte? Vsaďte na farebnosť!

Zdroj: Shutterstock®

YOUTUBERKY A BLOGERKY

 

Žiadne celebrity s tímom profesionálov, ale cieľavedomé študentky či pracujúce ženy s rodinami, ktoré milujú módu, kozmetiku a trendy. To sú ženy, ktoré sledujeme deň čo deň a sú to zároveň ženy, ktoré milujú farebnosť. Inšpirujte sa a oživte sa aj vy!

 

Odporúčame tiež: Hviezdne polmesiačiky sú v súčasnosti znova obrovským hitom

#doityourway #sweetladylollipop #diyw #event #lifelately

Príspevok, ktorý zdieľa Ivanka Petrušová (@sweetladylollipop),

FOTOGALÉRIA:

Zdroj foto:

pinterest.com, mynewbeautybook.blogspot.sk, innenaussen.com, 

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.03.2017 07:01

ja zostanem verná mojej blond, inak ako dočasný výstrelok na párty je to dobré

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

04.03.2017 12:34

páčia sa mi niektoré odtiene, ale predsa mám už svoj vek...

Vaše meno:

benynka

benynka

04.03.2017 14:11

mne to pripadá ako keby maľovali izbu a náhodne im farba vyfrkla na vlasy...už len montérky k tomu obliecť

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

05.03.2017 13:52

je to pekné no ja by som asi až na takéto nemala odvahu

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

09.03.2017 13:09

Nerada experimentujem s vlasmi, bordové som už mala viackrát, ale do iných odvážnych farieb by som nešla.

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

19.03.2017 12:11

ako za vyskúšanie na chvíľu možno, ale inak by som si take nedala..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE