Zverte sa do rúk odborníkovi na krásu

Každá žena je krásna a jedinečná. Zároveň však pozná aj nedokonalosti svojej pleti. Je dôležité, aby ich dokázala skryť a nechať vyniknúť prednosti. Práve tie ju ešte viac rozžiaria

 

 

Každá žena je krásna a jedinečná. Zároveň však pozná aj nedokonalosti svojej pleti. Je dôležité, aby ich dokázala skryť a nechať vyniknúť prednosti. Práve tie ju ešte viac rozžiaria.

 

Kozmetická značka Dermacol pozná ženy, a práve preto ponúka v Štúdiu Dermacol niekoľko možností, ako sa lepšie upraviť. Vizážista Tomáš Vida vás nalíči, predstaví produkty vhodné práve pre vás a prezradí triky pre dokonalý make-up.

 


Dermacol Škola krásy


Škola krásy je pripravená v Štúdiu Dermacol pre skupinu najviac štyroch zákazníčok. Vizážista vás naučí, ako sa nalíčiť a dozviete sa aj tipy a triky pre dokonalý pestovaný vzhľad.
 

• cena: 20 eur
• získate 15 % zľavu na nákup vybraných výrobkov a milú pozornosť
• dĺžka cca 80 minút
 

Pre obmedzený počet miest je potrebné objednať sa vopred a zaplatiť registračný poplatok, ktorý sa Vám vráti v podobe produktov alebo zľavy.

 

 

Zverte sa do rúk odborníkovi na krásu


 

 

Dermacol bleskové líčenie
 

Ranný zhon je bežným javom takmer v každej domácnosti. Pobehovanie medzi detskou izbou, kuchyňou a kúpeľňou pozná každá žena. Ako ráno vtesnať všetky dôležité kroky každodenného líčenia do 15 minút a odchádzať s príjemným pocitom z domu? Stačí použiť iba make-up, BB krém alebo je dôležité nalíčiť si oči? To všetko vám prezradí profesionálny vizážista Tomáš Vida. Ak si vyčleníte niektoré ráno 15 minút pre seba, nalíči Vás, kým vy budete relaxovať a plánovať dennú agendu. Zároveň vám poradí, ako to zvládnuť doma.
 

• cena: 5 eur
• dĺžka cca 15 minút
 

Objednajte sa vopred, bleskové líčenie je vždy v čase od 8.00 do 9.00 hod.

 

 

Zverte sa do rúk odborníkovi na krásu

 

 

Dermacol líčenie na každú príležitosť
 

Kompletný make-up ušitý na mieru vašim individuálnym potrebám. Líčenie podľa posledných trendov na večer, ples, maturitný večierok alebo na akúkoľvek inú slávnostnú príležitosť. Na konci na vás čaká milý darček a osobná karta s podrobným popisom líčenia.
 

• cena denného líčenia: 10 eur
• cena večerného líčenia: 15 eur
• pri nákupe nad 20 eur líčenie za 1 cent
• cca 60 minút


Objednajte sa vopred.  Všetky objednávky prijímame na telefónnom čísle 02/54 43 24 82 alebo osobne v Štúdiu Dermacol, Poštová 6, Bratislava.

 

 

Zverte sa do rúk odborníkovi na krásu

 

Zverte sa do rúk odborníkovi na krásu

 

Vizážista Dermacol Tomáš Vida

Od roku 2008 zbiera náš vizážista Tomáš Vida jedno ocenenie za druhým. Niekoľkokrát získal cenu Vizážista roku, umiestnil sa na popredných priečkach Majstrovstiev Slovenska v líčení, opakovane sa stal Profesionálom roku v kategórii make-up.

 

4 komentárov
Danka

Danka

12.10.2013 15:45

To je super keby že bývam v BA alebo niekde blízko tak by som to určite využila! Naozaj paráda!!! :)

Vaše meno:

miskasiska

miskasiska

18.10.2013 17:42

Škoda že nebývam v Bratislave, určite by som viacero týchto ponúk v Dermacole vyskúšala a neodišla by som naprázdno, Dermacol mám veľmi rada.

Vaše meno:

Michaela Dankova

Michaela Dankova

27.10.2013 15:54

Ja som Tomaska vyskusala a jeho make-up je bezkonkurencny ODPORUCAM

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.10.2014 16:41

keby u nás bol tak skvelý obchodík :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE