Zábavný pitný režim pre deti

V povinnej výbave správneho školáka nesmie chýbať fľaša na vodu. Rodičia často podceňujú pravidelný pitný režim svojich ratolestí. Ten je jednou z najdôležitejších zásad zdravého životného štýlu

V povinnej výbave správneho školáka určite nesmie chýbať fľaša na vodu. Rodičia často podceňujú pravidelný pitný režim svojich ratolestí. Ten je jednou z najdôležitejších zásad zdravého životného štýlu vo všetkých vekových kategóriách.

 

Niekoľko nezávislých štúdií potvrdilo, že pozitívne stimuluje činnosť mozgu a s ňou spojenú schopnosť sústrediť sa. Vďaka pravidelnému príjmu tekutín budú vaše deti pozorné a v škole budú dosahovať lepšie výsledky. Chutné nápoje si deti pomocou výrobníkov sódy SodaStream vykúzlia rýchlo a jednoducho. Počas prípravy sódy sa zabavia a navyše uhasia smäd, ktorý v zápale hier a učenia často podceňujú.

 

 

Zábavný pitný režim pre deti
Zábavný pitný režim pre deti
  Zábavný pitný režim pre deti
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Vybrať si môžu z množstva príchutí. Špeciálne pre deti sú určené sirupy Orange Peach (pomarančovo-broskyňový) a Apple (jablkový) z radu Goodness for kids. Sú pripravené z čistých ovocných štiav, neobsahujú umelé prísady, farbivá, konzervačné látky a sladidlá. Naopak, obsahujú vitamín C.

 

Chutné nápoje si odteraz môžu deti nosiť so sebou kamkoľvek. Odolné pollitrové fľaše z limitovanej edície s motívom Doby ľadovej MANNY/SCRAT urobia každému radosť
 

Zdroj foto: www.sodastream.sk
3 komentárov
Jana Koščová

Jana Koščová

10.01.2014 12:31

už by nebol problem s nahananím aby viacej pila , hlavne v letnych horučavách :-)

Vaše meno:

Mária Mihaľová

Mária Mihaľová

10.01.2014 21:06

je to výborný prístroj a chutné sirupy

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

09.02.2014 21:24

Sodastream používam, je to skvelé niečo :))

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE