Pitný režim chutne aj bez zbytočných kalórií

 

Leto je pred nami a s ním aj horúce dni plné rodinných výletov, festivalov, športu a relaxu pod holým nebom. V tomto období je nevyhnutné dodržiavať kvalitný pitný režim.

 

Keďže nie všetci sú ochotní piť len čistú vodu, maximálne ochutenú citrónom, či plátkou uhorky, máme tu riešenie.

 

 

 

 

 

Chuť sviežej bazy vám toto leto zašumí v pohári


Ak aj vy patríte k milovníkom šumivých nápojov, Dr.Oetker pre vás pripravil originálnu novinku. Rad obľúbených Šumienok tento rok rozšírila príchuť bazy. Tá je všeobecne vyhľadávaná pre svoju chuť a vôňu a pri príprave nápojov má svoje nezameniteľné miesto.

 

Šumienka s príchuťou bazy od Dr.Oetker sa vďaka svojmu 14 gramovému baleniu zmestí do každej kabelky, ruksaku a veľa miesta nezaberie ani v domácnosti. Pripravíte z nej až 600 ml chutného nápoja a to už v priebehu pár sekúnd. Stačí obsah vrecka vysypať do vody a počkať, kým vyšumí. Maloobchodná odporúčaná cena: 0,19 €

 

Odporúčame prečítať:   

Odľahčite svoje telo o pár kíl a vyskúšajte čajovú diétu

 

šumienka bazová

Zdroj: Shutterstock®

Nová Magnesia Red 0,5l v praktickom balení

 

Ochutnali ste už Magnesia Red s príchuťou červeného ovocia? Dokonale vás osvieži a doplní vám energiu. Odteraz ju môžete mať kedykoľvek po ruke. Jedinečná minerálna voda prichádza v novom, menšom balení. Zmestí sa do kabelky a nebude zavadzať ani v ruksaku na výlete. Nová Magnesia Red 0,5l s príchuťou maliny a jahody obsahuje prírodný horčík, ktorý vo vás prebudí skrytú životnú silu. 

Nová Magnesia Red 0,5l je prémiovou minerálnou vodou novej generácie pretože obsahuje dôležité minerály a šťavu z červeného ovocia, neobsahuje žiadne sladidlá, konzervačné látky ani farbivá. Môžete si ju vychutnávať bez výčitiek svedomia, je totiž nízkokalorická. Odporúčaná maloobchodná cena ochutenej minerálnej vody Magnesia Red 0,5 l je 0,69 Eur. Viac informácií nájdete na www.magnesia.sk

Pitný režim chutne aj bez zbytočných kalórií

Zdroj: Shutterstock®

Nápoje PIMA s obsahom prírodnej stévie

 

Vďaka novým nápojom PIMA od Dr.Oetker bude vaše leto chutné a svieže. Či už siahnete po tradičnej pomarančovej alebo exotickej kiwi príchuti, obavu o svoju postavu mať nemusíte. Klasický cukor totiž čiastočne nahradila stévia, čím sa znížilo množstvo kalórií v nápoji o 30 %. Prírodné zloženie nápoja PIMA STĚVIA obohatené o vitamín C vám v kombinácii so slnečnými lúčmi prinesie príjemný pocit z leta. 

 

Odporúčame prečítať: 

Jednoduché a efektívne cviky pre ploché bruško a štíhly driek

Pitný režim chutne aj bez zbytočných kalórií

Zdroj: Shutterstock®

Pomaranč a kiwi - dvojica, ktorá vás osvieži


Obľúbené PIMA nápoje teraz nájdete s obsahom prírodnej stévie a hneď v dvoch príchutiach – tradičný pomaranč a exotické kiwi. Neobsahujú žiadne konzervačné látky ani umelé sladidlá. Naopak, obohatené sú o vitamín C. Z 50 gramového vrecúška pripravíte až liter chutného nápoja. Maloobchodná odporúčaná cena: 0,49 EUR

 

Odporúčame prečítať: Zdravý recept: Jablkové pyré s karambolou

Pitný režim chutne aj bez zbytočných kalórií

Zdroj: Shutterstock®

Neočakávané DUO chutí

 

Hľadáte súlad chutí, ktorý prebudí vaše zmysly a naštartuje do každého nového dňa? Rafinovaná kombinácia ružového grepu a jahody, iskrivá chuť citrónu a bergamotu či lahodné spojenie jablka a brusnice v novinke Mattoni DUO je pre vás ideálnou voľbou. Neperlivá minerálna voda Mattoni sa dokonale snúbi s dvojicou ovocných príchutí. Navyše, je bez konzervantov a farbív a má nízky obsah kalórií. Užite si chute leta už dnes v Mattoni DUO. Dodržiavanie pitného režimu nebolo ešte nikdy také jednoduché a príjemné! Odporúčaná maloobchodná cena Mattoni DUO 1,5 l PET je 0,85 EUR. 

 

Odporúčame prečítať: Angie pečie: Jablkovo-orechový koláč bez múky

Pitný režim chutne aj bez zbytočných kalórií

Zdroj: Shutterstock®

Objavte letné príchute s Mattoni

 

Nie je jednoduché stíhať vysoké pracovné tempo a aktívny životný štýl, najmä ak vonku už začína byť aj teplo... Pri zvýšenej fyzickej aktivite a stúpajúcich teplotách nezabúdajte na dostatočný a pravidelný pitný režim. Osviežte sa napríklad minerálnou vodou Mattoni s príchuťou malina. Okrem skvelej chute v sebe Mattoni s príchuťou malina skrýva aj vyvážený obsah minerálov, a to bez chemických konzervantov či farbív.

 

Odporúčame prečítať: 8 mýtov a faktov o zdraví vlasov

Pitný režim chutne aj bez zbytočných kalórií

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Erika Špacírová

Erika Špacírová

12.04.2016 09:39

čistá voda, voda s ovocím, minerálka a bylinkové čaje patria medzi moje obľúbené nápoje

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE