10-dňová výzva s Niveou: Cviky na vnútorné a vonkajšie stehná (8. deň)

Mnohé ženy to poznajú, poznáte to aj vy? Snažíte sa schudnúť zo stehien, či už vonkajších alebo vnútorných, no vôbec sa vám to nedarí. Nech robíte, čo robíte, stehná sa nespevňujú. Stále sú roztrasené, a to aj napriek tomu, že ste zmenili svoje stravovacie návyky. Strava však nie je úplným tajomstvom úspechu. Ak chcete schudnúť, so zmenou jedálnička sa musíte vrhnúť aj na cvičenie, ktoré ide so stravou ruka v ruke.

Síce stehná nepatria medzi prioritu a údajne si muži na ženách stehná ani nevšímajú, ale aj napriek tomu sú podstatnou črtou našej postavy. Preto naozaj záleží aj na tom, ako vaše stehná vyzerajú. Aj keď to nie je podstatné pre mužov, pre nás ženy to veru podstatné je. Je rozdiel, či naše stehná vyzerajú ako také dva sudy alebo ako stebielka trávy. Je rozdiel, či sa pri chôdzi prevaľujú zo strany na stranu alebo pevne kráčajú spolu s vami.

Deň 8. – cviky na vnútorné a vonkajšie stehná

Na celkový vzhľad vašej postavy má nemalý vplyv genetika. Avšak o proporciách vašich stehien tiež rozhoduje aj to, či vediete aktívny život alebo len tak celý deň posedávate. Len ťažko môžete získať ladné tvary bez usadeného tuku a pomarančovej kože, keď sa nevenujete žiadnemu pohybu a ste skôr pasívne. Tak spravte niečo pre seba!

Kým niekomu ôsmy deň chýba, v našej výzve chýbať nesmie. Vo výzve preto pokračujeme a počas tohto ôsmeho dňa opäť zapracujeme na našich stehnách.

Pozri tiež: TOP cviky na štíhle ruky: Daj zbohom mľandravým pažiam!

Galéria - 3 cviky na vnútorné a vonkajšie stehná a 2 tipy

Zapojte sa aj vy do 10-dňovej výzvy!

1 komentár
Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

18.02.2020 09:12

a ide sa na to, super cviky akurát na problémové partie :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE