Rozbehnite sa už túto jar

 

Bežecká sezóna tejto jari bude skutočne bohatá. Prinášame vám prehľad pretekov, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Nezabudnite však na prípravu pred tým, ako sa rozhodnete na niektorom z nich zúčastniť. 

 

Tipy, na ktorých behoch sa môžete zúčastniť už túto jar (bratislavský kraj):

 

 

 

15.3.2015 – District Run, Železná Studnička

27.-29.3.2015 - ČSOB Bratislava Marathon

12.4.2015 - Národný beh Devín - Bratislava

 

bežecká sezóna 2015

Zdroj: Shutterstock®

Ďalšou podstatnou súčasťou je správny výber obuvi. Novinou tejto jari je adidas Ultra BOOST ™ pre vaše zatiaľ najlepšie behanie. Ultra BOOST obsahuje o 20 percent viac BOOST*, ktorý konzistentne funguje v akýchkoľvek podmienkach, pri nespočetných kilometroch, sezónu po sezóne. Použitím tisícok unikátnych energetických kapsulí, technológia BOOST vracia stratenú energiu konvenčným EVA medzipodrážkam. 

ako schudnúť behom

Zdroj: Shutterstock®

Prostredníctvom špičkových výskumných projektov, adidas Innovation Team (AIT), zistil, že noha bežca sa môže počas behania vo svojej šírke zväčšiť až do 10 mm, niekedy i viac. Ak je toto zväčšenie obmedzované, môže spôsobovať vážne nepohodlie, trenie, zranenie počas behu, i pľuzgiere.

 

Na rozdiel od iných fit technológií, ktoré neumožňujú nohe prirodzené natiahnutie, Ultra BOOST využíva adidas Primeknit, ktorý umožní prirodzené rozšírenie akéhokoľvek tvaru chodidla. adidas Primeknit je zhovievavý ale pohodlný, pri pohybe plne sa prispôsobujúci nohe. To vedie k zlepšeniu pohodlia a podpory, čím sa minimalizuje riziko trenia a pľuzgierov. Ďalej je Ultra BOOST vybavená úplne novou konštrukciou päty, umožňujúcou prirodzený pohyb Achillovej šľachy. 

ako schudnúť behom

Zdroj: Shutterstock®

Váš najlepší beh v živote s Ultra BOOST vás čaká na www.adidas.com/ultraboost. adidas Ultra BOOST bude dostupný na adidas.com od 11. februára 2015 v cene 179,95 EUR  a vo vybraných predajniach adidas od 25. februára.

ako schudnúť behom

Zdroj: Shutterstock®

ako schudnúť behom

Zdroj: Shutterstock®

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE