Zostaňte doma a cvičte podľa videí populárnych tréneriek

Hoci leto skončilo, na svojom tele by sme mali pracovať neustále. Pravidelným pohybom získate krajšiu postavu, zlepšíte svoju kondíciu a budete sa cítiť lepšie.

 

Chladnejšie obdobie však odrádza väčšinu ľudí od klasických športov. A ak vás neláka ani návšteva fitness centra, urobte si ho zo svojej obývačky!

 

Na internete nájdete stovky rôznych videí, ktoré vám v tom pomôžu. Ich výhodou je ľahká dostupnosť a možnosť cvičenia z pohodlia vášho domova. Vyskúšajte cvičiť podľa svetoznámych tréneriek a urobte niečo pre to, aby ste sa cítili skvele po celý rok.

 

POPSUGAR Fitness

 

Youtube kanál zameraný na cvičenia pre ženy. Nájdete tu desiatky rôznych cvičení od známych fitness tréneriek, ktoré vám pomôžu získať svoju vytúženú postavu. Okrem toho každý týždeň pribúdajú aj nové videorecepty, s ktorými pôjdu nadbytočné kilá rýchlejšie dolu.

 

 

Odporúčame prečítať: Ako schudnúť boxovaním?

 

Blogilates

 

Zakladateľkou tohto úspešného youtube kanálu je Cassey Ho, zahraničná fitness trénerka, ktorá pomocou svojich článkov a videí radí ľuďom ako majú zapracovať na svojej postave. Táto energická žena vám vo svojich videách dodá poriadnu dávku pozitívnej energie a dostane z vás maximum.

 

 

Odporúčame prečítať: Schudnite tancom do plaviek

 

FitnessBlender

 

Youtube kanál fungujúci viac ako šesť rokov, vytvorený manželským párom Danielom a Kelli. Tí sa pred rokmi rozhodli o svoje skúsenosti z oblasti fitness sféry podeliť s ostatnými ľuďmi a v súčasnosti patria medzi najznámejšie fitness kanály na youtube. Nájdete tu stovky rôznych videí zameraných na každú časť tela a na svoje si tu prídu aj muži

 

 

Odporúčame prečítať: Ako využiť stoličku pri cvičení?

 

Zdroj foto:

www.shutterstock.com  

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.10.2016 08:57

...presne tak, aj ja cvičím doma skoro každé ráno podľa internetu a tiež mám obľúbený vzor, volá sa Amiena Zylla a jej zostavy na jogu a pilates sú parádne, stačí si len pozrieť a vybrať podľa svojich schopností...

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

14.10.2016 17:07

Super! Tiež preferujem tieto "domáce" cvičenia.

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

16.10.2016 11:42

aj ja občas cvičím doma, má to svoje výhody...

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

19.12.2016 16:35

motivuje ma cvičiť doma

Vaše meno:

Andrea Petrušková

Andrea Petrušková

13.01.2017 21:46

určite vyskúšam - lebo cvičenie prospieva telu i duši

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE