Poznáme tajomstvo kvalitného spánku

Spánok je pre náš organizmus nesmierne dôležitý. Práve z neho naberáme potrebnú energiu, ktorú mnohokrát vyžaduje náročný pracovný deň.

 

Pre čo najkvalitnejší spánok by ste si preto mali vybrať posteľ, z ktorej vstanete maximálne oddýchnutí. Ale ako si ju vybrať?

 

Hovorí sa, že správnu posteľ sme našli vtedy, keď si ani neuvedomujeme, že v nej ležíme. Správne pohodlie je najdôležitejším faktorom. Dôležitú úlohu však zohráva aj dizajn, pretože sa väčšinou snažíme o zladenie jednotlivých kusov nábytku s celým prostredím, aby pôsobilo harmonicky a najmä útulne. 

 

 

Odporúčame prečítať: Posteľ, z ktorej vstanete ako znovuzrodený

postel

Zdroj: Shutterstock®

Pri výbere postele záleží aj na veľkosti. Posteľ by mala byť rozmerná, aby ste sa v nej mohli otáčať a poriadne natiahnuť. Ďalším podstatným faktorom je mäkkosť postele. Každý z nás preferuje niečo iné. Niektorí obľubujú mäkké postele, niektorí stredne tvrdé a iní tvrdé postele. Dôležité však je, aby vyhovovala hlavne vám. 

 

Všetky tieto požiadavky pri výbere postele spĺňajú postele Hästens. Postele Hästens sú znamením kvality a luxusu už od roku 1852. Na ich výrobu sa používajú výlučne prírodné materiály ako napríklad bavlna, konské vlasy, perie, švédske borovice a iné. Aj vďaka tomu môžete spať po celú dobu kvalitne a bez prerušenia. 

 

 

Odporúčame prečítať: Čo spánkové polohy napovedia o našom zdraví?

hastens postele

Zdroj: Shutterstock®

Výhodou postelí Hästens je fakt, že si svoju posteľ môžete vyskladať podľa svojich predstáv. Na výber máte viac ako 250 000 možností, ktoré sú založené na individuálnych požiadavkách.

 

Objavte čaro postelí Hästens a kvalitný spánok máte zaručený.

 

 

Odporúčame prečítať: Dokonalá feng shui spálňa

postele hastens

Zdroj: Shutterstock®

Viac o posteliach na: www.postele-hastens.sk

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Počuli ste už o posteliach Hästens?

 

Je pre vás kvalitný spánok dôležitý?

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

18.02.2015 19:41

asi mam dobru spálnu, lebo veľmi dobre spim , ale super su aj tie spálne.

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

18.02.2015 20:08

o takýchto posteliach som ešte nepočula ale určite by som ju brala pretože môj spánok je strašný, ani sa nepamätám kedy som sa dobre vyspala, skúšala som už všeličo ale nepomáha nič

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE