Dokonalé rande a vysnívaní chlapi

Ak máte chuť na príjemnú oddychovku, pri ktorej sa možno aj zasnívate a pouvažujete nad vzťahmi s vysnívanými mužmi, máme pre vás zaručený tip.

 

Sny by občas mali zostať snami.

 

Najmä ak ide o mužov, povedala by si nejedna žena.

 

Minimálne Emily, ktorá sa po niekoľkých nevydarených vzťahoch rozhodla načas si oddýchnuť od dnešných mužov.

 

 

 

Schúliť sa niekde do bezpečia s obľúbeným románom Pýcha a predsudok a vrátiť sa späť do dôb, keď boli muži ešte šľachetní a hrdo kráčali životom odetí v jazdeckých nohaviciach a v prepotenej košeli.

 

 

                      Dokonalé rande a vysnívaní chlapi

 

Ak máte chuť na príjemnú oddychovku, pri ktorej sa možno aj zasnívate a pouvažujete nad vzťahmi s vysnívanými mužmi, máme pre vás zaručený tip. Obľúbená autorka vtipných romancí Alexandra Potterová prichádza už s treťou knihou v slovenčine Dokonalé rande.

 

Muži, ktorých Emily stretáva, nosia obleky, sú neverní a závislí na porne z internetu.

 

Keď ju jej najlepšia kamarátka pozve na týždennú dovolenku do Mexika plnú margarity a lovu na mužov, Emily dá radšej prednosť poznávaciemu výletu do miest, kde kedysi žila Jane Austenová. Nie sú tam však žiadni muži snov. Autobus je plný penzistov až na Spika Hargrevsa, mizerne naladeného novinára, ktorý píše článok o tom, prečo by väčšina žien chcela stretnúť práve pána Darcyho. Potom vstúpi do izby a ocitne sa tvárou v tvár pánovi Darcymu. A odrazu sa sen každej ženy začne stávať realitou...

 

 

                          Dokonalé rande a vysnívaní chlapi

Alexandra Potterová má talent na pohodové oddychovky.

 

Dokázala to už pri dvoch predchádzajúcich knihách Daj si pozor na želania a Kto je to dievča?

 

Jej vtipné romantické príbehy (na niektoré už predala filmové práva) miestami pripomínajú romány Betty McDonaldovej alebo príhody Bridget Jonesovej.

 

V novej zábavnej a pohodovej rozprávke Dokonalé rande plní sny o živote, láske a stretnutí s najžiadanejším slobodným mužom literatúry.

 

Na svoje si teda prídu najmä čitateľky románov Jane Austenovej. A možno po dočítaní zistíte, že pán Božský alias Darcy existuje. Žije minimálne v predstavách miliónov žien na celom svete...

 

Zdroj foto: www.bux.sk, www.newgen.nithyananda.org
2 komentárov
Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

06.06.2013 12:14

:D

Vaše meno:

Maťa Cyprichová

Maťa Cyprichová

02.07.2013 15:58

Dokonalý chlap neexistuje, ani dokonalá žena :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE