Obrazy do obývačky, ktoré ju zmenia na nepoznanie

Ak váš priestor potrebuje už len krôčik k dokonalosti, pomôcť mu môže napríklad zaujímavý obraz. S jeho pomocou ľahko premeníte svoju obývačku na modernú miestnosť plnú pútavého umenia. Dnes sú v ponuke obrazy v rôznych zaujímavých prevedeniach. Môžete si vybrať napríklad  z obrazov na skle, korku, vliesovom plátne, či dekopaneli. Poďme sa teda pozrieť na ich výber.

Odporúčame: Najlepší trik, ako vybieliť záclony: Stačí ti len jedná vec!

Obraz na stenu vyhotovený na vliesovom plátne

Zdroj: dovido.sk

Obrazy do obývačky - TOP trendy

Obraz na stenu vyhotovený na vliesovom plátne, dokáže vytvoriť pútavý priestorový efekt, a zútulniť tak už existujúci interiér. Neváhajte obraz farebne zladiť napríklad s nábytkom, vytvoríte tak zaujímavý výsledok prepájajúci celú miestnosť. Pokúste sa kombinovať najviac dve základné farby v ich rôznych odtieňoch.

Obraz v ráme

Zdroj: dovido.sk

Perfektný spôsob zútulnenia obývačky je krb. Poskytne miestnosti teplo, a praskajúce drevo navodí pokojnú atmosféru. Čo ale s voľným miestom nad krbom? Obraz v ráme je ideálny doplnok. Zarámovaný obraz pôsobí luxusným a štýlovým dojmom. Motív kvetov, mora alebo prírody nad krbom perfektne vynikne.

Obraz na korku

Zdroj: dovido.sk

Obraz na korku upúta pohľady všetkých návštevníkov vašej obývačky. Ak patríte medzi vášnivých cestovateľov, výbornou voľbou do obývačky bude práve obraz s motívom mapy sveta. Svoje budúce dovolenky si ľahko naplánujete na prehľadnej mape. Praktickou stránkou obrazu na korku, je aj možnosť pripnúť si pripinačku na miesta na mape, ktoré ste už navštívili, bez poškodenia obrazu. Dokáže tak slúžiť aj ako praktická nástenka.

obraz na akrylátovom skle

Zdroj: dovido.sk

Zaujať dokáže aj netradičné vyhotovenie obrazu. Ak sa nebojíte vyskúšať niečo nové, potom je obraz na akrylátovom skle pre vás ten pravý. Zaujímavé lesklé prevedenie, vytvorí luxusný nádych v priestore, a obraz sa stane dominantou vašej obývačky. Neváhajte siahnuť aj po odvážnejších farbách, ktoré vytvoria veselú atmosféru.

dekopanel

Zdroj: dovido.sk

Moderný dekopanel je zaujímavou novinkou medzi obrazmi. Obrázok  na papieri  tlačený vo vysokom rozlíšení, je nanesený na drevený dekopanel (dosku o hrúbke 3mm), ktorý je orámovaný rámom v hrúbke 2 cm. Rám ale nie je vidieť, pretože sa ukrýva v pozadí obrazu a vytvára tak priestorový efekt.

Veríme, že ste sa inšpirovali zaujímavou ponukou obrazov do obývačky, a bude pre vás oveľa jednoduchšie vybrať si ten správny kúsok pre váš domov. Nebojte sa ozvláštniť obývačku o zaujímavé umelecké dielo, ktoré vám bude robiť radosť každý deň.

Pozri tiež: Najväčšie chyby pri pestovaní izbových rastlín: Dopúšťaš sa ich i ty?

2 komentárov
Zuzana Václaviková

Zuzana Václaviková

05.06.2020 22:52

Dekopanel znie zaujímavo. Doteraz som tieto doplnky interiéru príliš neriešila, ale zaujímavo to vyzerá, ak sa zladí nábytok a obraz.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

06.06.2020 09:12

mám ešte jednu stenu, kde by sa zišiel nejaký pekný obraz, ďakujem za inšpiráciu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE