Revolučný prístroj na výrobu sódy

Pre všetkých, ktorým záleží na kvalite, elegantnom dizajne a netradičných riešeniach, má značka SodaStream revolučnú generáciu prístrojov na výrobu perlivých nápojov

 

Značka SodaStream má pre všetkých, ktorým záleží na kvalite, elegantnom dizajne a netradičných riešeniach, revolučnú generáciu prístrojov na výrobu perlivých nápojov. REVOLUTION ponúka nové funkcie a dizajn. Práve tieto atribúty posúvajú domácu prípravu sódy k novej generácii prístrojov 21. storočia.

 

 

Disponuje elektrickým napájaním; dotykový panel umožňuje nastavenie intenzity sýtenia v štyroch úrovniach (nízka, stredná, vysoká a extra). Ponúka patentované automatické uchytenie fľaše s objemom 1l vyrobenej z vysoko kvalitných materiálov.

 

 

Revolučný prístroj na výrobu sódy

 

 

Vďaka tomu ostane nápoj dlho svieži. Intenzitu sýtenia a množstvo dostupného CO2 v bombičke sledujete prostredníctvom LED displeja. Vašu kuchyňu môžete s prístrojom Revolution dokonalo zladiť – dostupné sú tri farebné variácie: Black/White, Champagne a Black.

 

Revolučný prístroj na výrobu sódy

 

 

Aby váš výrobník sódy Revolution správne fungoval, máme pre vás niekoľko tipov, ako sa správne starať o prístroj a jeho príslušenstvo.

 

    

 

  • Čistenie prístroja je jednoduché a nevyžaduje veľa času; raz mesačne ho poutierajte vlhkou handričkou. Nikdy ho neumývajte pod tečúcou vodou.
  • Prázdnu bombičku jednoducho vymeníte za plnú na najbližšom výmennom mieste SodaStream.
  • Používajte len originálne bombičky SodaStream. Tlakové bombičky vyžadujú pravidelné bezpečnostné skúšky a kontrolujú sa v našich vlastných výrobných závodoch pri každom plnení. Len takto môžeme zaručiť 100 % bezpečnosť pri používaní.
  • Fľaše na sýtenie SodaStream odporúčame po vyprázdnení hneď vypláchnuť čistou vodou a nechať úplne vyschnúť, ale neuzavrieť vrchnákom, aby sa zabezpečilo vetranie. Raz za čas je vhodné vyčistiť fľaše čistiacimi tabletkami. Jedno balenie obsahuje 10 ks tabliet, čo pri čistení jednej fľaše za mesiac znamená, že jedno balenie vystačí takmer na jeden rok.
  • Každodenné čistenie uľahčí praktická kefa s jemnými štetinkami.

 

Zdroj foto: www.sodastream.sk
3 komentárov
Jana Komadova

Jana Komadova

15.08.2013 13:19

krásný dizajn hned by som ho brala roky som mala klasickú flašu na sifón ale už je nefunkčná možno ž eraz si ho budem môcť dovoliť kúpiť

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

09.01.2014 14:14

dostali sme ako darček, od syna, je super

Vaše meno:

Katarína Džačovská

Katarína Džačovská

10.01.2014 20:49

vyskúšala som u priateľky,je to super.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE