Tekuté zlato pre váš riad aj ruky

Dokonale čistý, lesknúci sa riad a ruky ako v bavlnke – prichádza novinka obľúbeného radu prostriedkov na riad Pur Balsam od spoločnosti Henkel, ktorá je mimoriadne citlivá k pokožke vašich rúk ale nemilosrdná k mastnote.

 

Novinka Pur Balsam Argan Oil si vďaka vysoko odmasťovacej schopnosti poradí aj so zaschnutou špinou a riad bezchybne vyčistí. Navyše, sa inšpirovala jedinečným arganovým olejom, inak nazývaným aj tekuté zlato. Tento elixír mladosti, ktorý sa získava z arganových stromov rastúcich v Maroku, pokožku omladí, napne a zabráni jej starnutiu a vysúšaniu.

 

Preto Pur Balsam Argan Oil zabezpečí , že vaše ruky budú aj po náročnom a zdĺhavom umývaní riadu hebké a hydratované. Novinka je mimoriadne citlivá k pokožke, nenarúša pH a je vhodná aj pre alergikov, čo potvrdzuje pečať ECARF (Európske centrum pre výskum alergií) na obale. Bonusom je štýlový prémiový dizajn, typický pre celý rad Pur Balsam. Pur Balsam Argan Oil je dostupný v obchodoch od Apríla 2016. Odporúčaná maloobchodná cena je 1,99 eur. 

 

Odporúčame tiež: Slováci oceňujú kvalitu pracích prostriedkov

 

pur balsam Tekuté zlato pre váš riad aj ruky

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

30.05.2016 06:42

nieco dobre pre nase rucicky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE