Vinczeová a Evelyn: Čo majú tieto dámy spoločné?

Najväčšia konferencia pre všetky ženy, Umenie byť ženou, prichádza 12. novembra do Košíc už po druhý raz.

 

Po prvom ročníku minulý rok sme si povedali, prečo nie“, hovoria organizátorky Marcela Reisz a Alexandra Pevalová, ktoré boli košickým publikom očarené.

 

Tento rok preto prinášajú, nie len ženám, viac ako desiatku prednášajúcich, koučingovú zónu a rýchly mentoring, ktorý je v Košiciach novinkou.V Bratislave mal mentoring veľmi pozitívny ohlas, preto sme sa rozhodli dopriať ho aj našim účastníčkam v Košiciach“, vysvetľuje Marcela Reisz.  

Umenie byť ženou

Zdroj: Shutterstock®

Umenie byť ženou

Zdravie, móda, biznis, krása a v neposlednom rade vzťahy sú témami, s ktorými prichádzajú spíkri ako Janette Šimkovičová, Michal Andrejco, Katarína Kovalčíková, Lusia Suďová a mnohí iní.  Celou konferenciou bude opäť sprevádzať moderátorka a zároveň ambasádorka podujatia Adela Vinczeová. „Rôznorodosť tém, ako aj príjemná atmosféra a pohoda počas eventu sú pre nás rovnako dôležité. Preto sa veľmi tešíme, že v rámci večernej talk šou bude jednou z hostiek Adely Vinczeovej Evelyn“, dodáva Alexandra Pevalová.

 

Umenie byť ženou má ambíciu nie len edukovať, ale predovšetkým dopriať ženám oddych, uvedomenie si samých seba, nájsť v sebe potenciál a snahu ďalej osobnostne rásť, budovať svoje inšpiratívne ja.

 

Umenie byť ženou je idea dvoch mám, manželiek, podnikateliek, žien, ktoré potrebujú občas zastaviť, aby sa opäť pripravili na rýchly rozbeh vpred.

 

Viac informácií ako aj vstupenky na www.umeniebytzenou.sk

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.10.2017 07:56

pred rokom som sa prednášok zúčastnila v Brtislave, dali mi veľmi veľa, určite sa na konferenciu oplatí ísť...

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

25.10.2017 09:52

ak chceme byť šťastné, spokojné.. žiť v radosti, zdraví... tak by sme túto prednášku, konferenciu nemali vynechať.... hm... škoda že sú Košice tak ďaleko.... a Bratislavu som už zmeškala....

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

25.10.2017 21:08

neoslovujú ma takéto konferencie, dokážem si život zariadiť aj bez prednášok

Vaše meno:

Alžbeta Stanková

Alžbeta Stanková

09.09.2018 12:42

mohla to byť zaujímavá prednáška

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE