Aké hodinky si želať od Ježiška?

Ježiškovi sa oplatí písať každý rok a v každom veku. Ak sa chcete vyhnúť pyžamám v nadrozmernej veľkosti alebo parfumu, ktorý sám potrebuje prebiť druhým parfumom, napíšte si presne čo chcete.

 

My radíme hodinky, pretože ide o praktický a fashion darček zároveň. Navyše, každá správna dáma by mala mať hodiniek hneď niekoľko.

 

 

 Kvalitné hodinky = švajčiarske hodinky

 

Švajčiarska firma Tissot má viac ako stopäťdesiatročnú históriu v oblasti výroby hodiniek. Dbá ako na dizajn, tak na kvalitu. Do vývoja a zlepšovania svojich strojčekov vráža každý rok nemalé peniaze. Hodinkové skvosty chráni kvalitné zafírové sklíčko. Z materiálov používa hlavne oceľ, zlato alebo titán, takže žiadne lacné plasty. Ak patríte k dámam, ktoré si rady vytvoria k pekným veciam vzťah a nerady sa s nimi lúčia, potom zvoľte značku Tissot. Dámske Tissot hodinky sú proste hodinky na celý život - teda životnosťou určite.

Aké hodinky si želať od Ježiška?

Zdroj: Shutterstock®

  Elegantné hodinky na voľný čas

 

Takáto hodinková kombinácia zaručí praktickosť a módnosť v jednom kroku. Tissot hodinky sa snažia obe veci prepliesť a dokonale sa im to darí. Áno, ciferníky sú výraznejšie a veľmi často ponúkajú funkciu chronografu - tri alebo dva terčíky, ktoré čas merajú samostatne. Ide buď o meranie sekúnd alebo minút. Práve pri športe tieto veci dokonale využijete. Nechýba dôležitá dátumovka, takže neustálemu pozeraniu na displej mobilu odzvonilo. Pozriete sa na hodinky a viete, aký dátum dnes je.

dámske hodinky Tissot

Zdroj: Shutterstock®

Modelová rada Tissot PRC 200 sa vyrába buď v prevedení koženého remienka alebo nerezového remienka. Možno si poviete, och, kožený remienok je predsa nemoderné passé, nie je tomu však tak. Nie je totiž remienok ako remienok - Tissot používa pevnú, ušľachtilú kožu, ktorá je krásna už len na pohľad a veľmi príjemná na dotyk. Praktickejšie však na skracovanie sú nerezové remienky, kde vám zlatníčka v prípade, ak sa hodinkový darček z ruky šmýka, jednoducho skráti remienok o článok. Treba rátať však s tým, že nerezový remienok je o niečo ťažší. Vyzerá však dobre a pripomína man-style, ktorý sa v dámskom hodinkovom svete hlási dopredu a zaujme. Pripomíname, že modelová rada PRC 200 je v rebríčku popularity medzi Tissotkami na prvej priečke.

dámske hodinky Tissot

Zdroj: Shutterstock®

  Cenovo dostupné, super kvalitné

 

Na trhu je dnes možné dostať rôzne značky hodiniek, v mnohých prípadoch platíte však viac za meno ako za konečnú kvalitu. V prípade hodiniek Tissot je to však inak - kvalita je prvoradá a ruka v ruke s ňou kráča vzhľad hodiniek. Hodinky sa tiež rady hrajú so zlatom prípadne ho kombinujú so striebornou farbou, vďaka čomu oslovujú dámy túžiace po elegancii.

dámske hodinky Tissot

Zdroj: Shutterstock®

  Bláznivé, tvarované a hravé

 

Ak ste sa nenašli v spomínanej kolekcii PRC 200, nezúfajte. Ježiško nájde na internete hodinky aj z ďalšej veľmi obľúbenej rady, Tissot T-Trend. Trendovosť je v tomto prípade zaručená a zárukou je hlavne farebnosť a variabilnosť remienkov. Úzke, široké, kožené, červené, zlaté, pripomínajúce retiazky, šperky alebo pracky. Všetky hodinky majú kvalitné švajčiarskej strojčeky a nechýba ani zafírové sklíčko. Plusom je aj vodotesnosť, ktorú má takisto väčšina, ak nie všetky Tissoty. Kolekcia sa dá veľmi dobre zladiť aj do spoločnosti a rozhodne očarí každého, kto si potrpí na inakosť a originalitu.

dámske hodinky Tissot

Zdroj: Shutterstock®

Takže dámy, napíšte Ježiškovi, že za minuloročné pyžamo ďakujete a že knižka o diéte sa na Vianoce nehodí. A že nech pre vás nájde hodinky Tissot, pretože kúpi rozumne a určite vás poteší.

11 komentárov
Daniela Siplakova

Daniela Siplakova

08.12.2015 19:25

noooo dobrý nápad si vybrať :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

08.12.2015 20:34

velmi pekne

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

09.12.2015 06:46

Ak sa chcem vyhnúť pyžamám v nadrozmernej veľkosti? Budem si želať fitness hodinky :) Aj keď z týchto by som si tiež vedela vybrať ;)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

09.12.2015 09:21

hodinky nenosím ale z týchto by som si veru vybrala

Vaše meno:

Zuzana Gašparová

Zuzana Gašparová

09.12.2015 14:08

Som milovníčka hodiniek...všetky sú prekrásne...a tie ceny, noo za kvalitu sa platí :)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

09.12.2015 18:39

no to b bol bohatý Ježiško :-)

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

09.12.2015 22:24

pekné ;)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.12.2015 19:25

všetky sú peknučkéééé škoda len že ježiško má limit

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

15.12.2015 08:59

Tento rok som jedny kúpila priateľovi k promóciám, takého šťastného som ho dlho nevidela :)

Vaše meno:

Martina Krajčová

Martina Krajčová

15.12.2015 12:44

krásne :) len si vybrať

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

24.05.2020 15:44

Ja som priateľovi minulý rok kúpila drevené hodinky, ktorým sa veľmi potešil :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE