Zúfalo hľadáš tip na darček pre muža? Poď, zachránime ti krk!

Sú naši najlepší kamaráti, milenci, ochrancovia a rodina, ktorú si vyberáme samé... Muži sú súčasťou nášho každodenného života a len máloktorá z nás si bez svojho partnera dokáže predstaviť viac ako 24 hodín. A potom príde čas nášho vyvoleného niečím milým obdarovať, či už pri príležitosti výročia, narodenín alebo iného sviatku. Nie vždy je to jednoduchá úloha, niekedy sa jednoducho stane, že aj tým najkreatívnejším dušiam dôjde inšpirácia. Ak aj vy práve hľadáte tip na darček pre muža, ste na správnom mieste, pretože my ženy si navzájom kryjeme chrbát!

Zaujme ťa: Feng Šuej v partnerstve a láske: Ako rozprúdiť zmyselnosť?

čm obdarovať manžela

Zdroj: Shutterstock®

Koníčky sú indícia

Keď vyberáte darček pre partnera, je dôležité uvedomiť si, že nie každému mužovi sadne to isté. Je to celkom prosté, pretože každý muž holduje niečomu inému. Preto je základ vedieť, aké má hobby, čo ho baví, čo ho napĺňa. Tu sú tipy na darčeky pre mužov podľa koníčkov.

  • Pre športovca môžete siahnuť len po niečom, čo uspokojí jeho športového ducha. Niekedy stačí počúvať, čo vám hovorí, napríklad, že potrebuje nové bežecké tenisky alebo okuliare do vody. Ak však chcete prekvapiť a váš drahý ich ešte nevlastní, smart hodinky sú vždy darčekom, ktorý poteší. Nájdete ich dokonca v rôznych cenových kategóriách, takže sa vynájde každý budget, teda aj ten obmedzený. Ak chcete niečo kreatívnejšie, zaplaťte mu štartovné v kolektívnom behu, prejdite s ním tatranské vrchy alebo ho vezmite na zápas obľúbeného športového tímu.
  • Pre nadšenca techniky, počítačov a všetkého, čo poháňa elektrina, by darček nemusel byť zložitý. Venujte mu hru na obľúbenú konzolu, predplatné časopisu o vede či knihu. Od veci by nemusel byť ani zájazd do múzea, ktoré túži vidieť, nech je to kdekoľvek.
  • Pre módnu ikonu v pánskej koži je azda darček kupovať najjednoduchšie. Ak však chcete niečo, čo naozaj prekvapí, dajte mu na spodnú bielizeň či košeľu obľúbenej značky vyšiť jeho iniciálky alebo mu dajte vyrobiť personalizované manžety. 
  • Ak si váš partner rád pochutná na dobrom alkohole akéhokoľvek druhu, môžete darovať kryštálový set na whiskey či koňak, samozrejme, dobrú fľašu obľúbeného alkoholu alebo dobrú a osvedčenú vínnu cestu, prípadne zájazd do krajiny, kde čapujú jeho obľúbené pivo. Možností je neúrekom!
čo darovať milovníkom vína

Zdroj: Shutterstock®

  • Je váš chlap romantik? Opäť zásah do čierneho! Krásny darček je preňho karikatúra vašej spoločnej fotografie či romantický výlet do mesta, ktoré ste chceli vždy obaja vidieť. Venovať mu môžete aj mini tlačiareň na fotografie, ktorou zachytí vašu spoločnú lásku, či hocičo, čo bude obsahovať váš spoločný portrét, teda kreatívne ponožky, hrnčeky, kalendáre a podobne.
  • Pre hudobného maniaka je úžasným darčekom lístok na koncert obľúbeného interpreta či kapely, ale aj personalizované trsátko s gravírovaním. Hudobný nástroj alebo kvalitná aparatúra tiež nikdy nie je na zahodenie.
  • Pre zbesilého jazdca, ktorý miluje autá, sa hodia kožené šoférske rukavice, ktoré si nasadí vždy, keď poženie svojho tátoša vpred. Návštevou dobrého autosalónu však určite tiež nepohrdne.

Pozri aj: Chrápanie či boj o perinu: Vieš, ako na pokojný spánok vo dvojici?

čo venovať hudobnikovi

Zdroj: Shutterstock®

DIY darčeky pre mužov

Niektoré ženy preferujú darovať niečo, čo samé vytvorili, takzvané darčeky DIY (do it yoursef, teda urob si sám). Sú nápadité, kreatívne a aj ten najdrsnejší chlap ocení niečo, čo ste samé vytvorili. Tu je pár nápadov, s akým ručne vyrobeným darčekom partnera prekvapiť.

  • Kniha vašich míľnikov. Spoločné míľniky vo vzťahu sú alfou aj omegou. Spravte mu pamätný zošit so všetkými dôležitými dátumami, na ktorých je vaša láska postavená.
  • Personalizovaná mapa hviezd. Zadáte miesto, dátum, čas a názov udalosti. Čo dostanete, je konkrétna konštelácia hviezd, ktorá nad vami svietila v daný moment. Prvá pusa? Svadba? Narodenie dieťatka? To všetko môže byť zarámované na vašej stene v hviezdnej podobe.
  • Úkony z lásky. Venujte mu trhacie lístky, pričom na každom bude úkon, ktorý spravíte z lásky, kedykoľvek si o to partner požiada. Masáž, večera, pusa, proste čokoľvek vás napadne a jemu to spraví radosť.

Niečo pre teba: Všetky vodičky, pozor! Viete, ako šoférovať bezpečne a zdravo?!

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

08.10.2019 06:04

Niekedy sa stane, že dôjde inšpirácia; dobré tipy!

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

08.10.2019 12:30

Dobré nápady. Pre muža ťažko vyberá darček

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE