Ľúbi či neľúbi? Reč tela ho prezradí!

Ak sa naučíte pozorne sledovať reč jeho mužného tela a porozumiete jej, zistíte, či je to vážne alebo si len potrebuje niečo dokázať a vy ho môžete s predstihom ,,kopnúť do zadku." :)

 

Pozorne čítajte a dúfame, že vám článok vykúzli úsmev na tvári keď zistíte, že reč jeho tela hrá vo váš prospech a vy máte po boku nádejnú lásku, možno aj na celý život.

Ruka v ruke kráčame

 

Prechádzate sa mestom, veselo štebotáte a on vás z ničoho nič chytí za ruku? Srdce vám poskočí a ste celá bez seba. Drží vás aj pred svojimi kamarátmi, rodinou? Gratulujeme, je v tom až po uši!  Možno o tom ešte ani sám nevie, no jeho telo to prezradí za neho.Toto gesto hovorí o tom, že je na vás hrdý a chce sa so svojou polovičkou pochváliť aj na verejnosti. Nech to vie celý svet! Ak náhodou ešte netvoríte oficiálny pár, verte mi, že s touto myšlienkou už určite ,,flirtuje".

 

Odporúčame prečítať: Očami odborníka - Dajte stop suchým vlasom!

ruka

Zdroj: Shutterstock®

Pohladí vaše vlasy

 

Ak mu na vás naozaj záleží, bude pozorný a sladký. Vyzdvihne vašu prirodzenú krásu, polichotí a postará sa o to, aby ste sa cítili výnimočne. Ak sa začne sústredovať na vaše nedokonalosti a detailne vás skúma, znamená to, že chce spoznať každý kúsok vášho tela, každé znamienko a záblesk vo vašich očiach. Pohladí vás po vlasoch, hrá sa s nimi. Ďalší signál, ktorým ukazuje:  Som pripravený postarať sa o teba. Alebo sa len snaží prísť na to, ako je možné, že ešte včera boli vaše vlasy rovné a dnes vám už okolo tváre ,,hrajú" neposlušné kučery? :) 

 

Odporúčame prečítať: Sen každého muža - z hlavy vás už určite nedostane

hladenie

Zdroj: Shutterstock®

Otvorí vám dvere

 

Jeho auto zaparkuje pred vašim domom a on vystúpi len preto, aby vás privítal sladkým bozkom a otvoril dvere? Na verejnosti vám vyzlečie kabát, podrží dvere a správa sa jednoducho ako pravý gentleman. Svojou galantnosťou chce pôsobiť vo vašich očiach ako chlap na vysokej úrovni. ,,Rytier", ktorý vie, čo sa patrí.

 

Chytí vás okolo ramien

 

Ak si muž nie je istý, či chce s vami zotrvať dlhodobejšie, na verejnosti sa od vás bude držať v bezpečnej vzdialenosti. Keď však jeho ruka spočinie na vašich ramenách alebo vás jemne uchopí okolo pása, označuje svoje teritórium. Vysiela ostatným mužom upozornenie. Ruky preč! Táto vzácna ,,kvetinka" je moja.

 

Odporúčame prečítať: Čo dať chlapovi na Vianoce? Tu je 6 tipov!

ruka

Zdroj: Shutterstock®

Pobozká čelo

 

Hovorí sa, že bozk na čelo znamená len jednu vec. Chce vás mať navždy. Je to roztomilé gesto a ak už dosiahol túto úroveň, vyhrali ste jeho srdce. Nech ste už urobili čokoľvek, len tak ďalej, funguje to. Už len udržať iskru a bozky si budete užívať každý deň.

 

 

Snaží sa poskytnúť všetko, čo potrebujete

 

Nie je ti zima? Nie si hladná, smädná, nebolí ťa niečo? Venuje vám zvýšenú pozornosť, aby zistil, čo sa vám nepáči a čo naopak vyčaruje úsmev na vašej tvári? Ak to robí, je to jasné znamenie, že onedlho vysloví slovíčko na písmenko ,,L" alebo ,,M".

 

Odporúčame prečítať: Zdravie vám v zime udržia tieto bylinkové čaje

láska

Zdroj: Shutterstock®

Urobí všetko, aby ste sa cítili príjemne

 

Ponúkne vám teplo svojej bundy, aby vám nebola zima? Všimol si, že sú vaše ruky často studené, a tak vám zadováži rukavičky? Ak premýšľa o tom, či sa cítite komfortne, záleží mu na vás. Zabezpečiť príkladnú starostlivosť je jeho hlavným cieľom.

 

 

Osobný strážca

 

Je jednoduché povedať: ,,Ahoj, a teraz už môžeš odísť aj sama." To hádam nie! Vystúpi zo svojho auta, prejde tých pár krokov k vášmu vchodu, len aby sa ubezpečil, že sa vám nemôže nič stať? Tak to má byť. Chce stráviť každú chvíľu vo vašej blízkosti, pretože sa vás nedokáže nabažiť? Výborne, dámy, máte jeho plnú pozornosť.

 

Odporúčame prečítať: Cvičenia pre dokonalé nohy

láska

Zdroj: Shutterstock®

Ponúkne pomocnú ruku

 

Ponúkne vám ruku, akoby ste boli Popoluška, ktorá práve zoskakuje zo svojho koča? Znamená to, že vás vníma ako kráľovnú. Chce sa presvedčiť, že ste v bezpečí a urobiť váš život o niečo jednoduchší. Je to spôsob, akým vyjadruje: ,,milujem ťa a budem ťa chrániť." Ak ponúkne ruku, pravdepodobne chce poskytnúť viac. Princ ,,klope na dvere vášho srdca". Je na vás, či ich otvoríte.

 

 

Pozerá vám priamo do očí

 

Gestá sú spôsob komunikácie. Ak nedôverujete, očnému kontaktu sa vyhýbate. Je to veľmi silný spôsob, ako sa s niekým spojiť a preukázať mu lásku. Venujte pozornosť spôsobu, akým sa na vás pozerá. Oči sú zrkadlom do duše. Svoje pocity často nedokážeme vyjadriť slovami, no náš pohľad to vyjadrí za nás. Ak sa vyhýba očnému kontaktu, niečo nie je v poriadku. Pozrite sa do jeho očí a uvidíte, čo vaša duša ,,počuje".

 

Odporúčame prečítať: Melasa – zdravá alternatíva cukru, čo o nej viete?

oči

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

07.12.2015 15:48

S každým náznakom úplne súhlasím :)

Vaše meno:

Veronika Mariaková

Veronika Mariaková

07.12.2015 21:12

Ľúbi :o)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

26.12.2015 17:22

ano,takto vyzera prava laska

Vaše meno:

Dušan Karaman

Dušan Karaman

31.12.2015 22:13

a nikto netrhá sedmikrásky ľúbi-neľúbi............

Vaše meno:

Dušan Karaman

Dušan Karaman

31.12.2015 22:13

a nikto netrhá sedmikrásky ľúbi-neľúbi............

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

26.05.2016 07:58

sú to dôležité gestá pre spolužitie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE