Ako nedovoliť iným ľuďom rozbiť váš vzťah?

Nikto nepozná vaše srdce, pocity a vnemy lepšie ako vy. To sa týka aj vášho vzťahu, či partnera. Nedovoľte iným ľuďom, aby vám tlačili svoje názory, nie ste odkázaná na to, aby vám vzťah schválili iní. Pokiaľ ide o váš vzťah, je ľahké nechať vonkajšie vplyvy , aby spôsobili katastrofu. Myšlienky a predsudky priateľov a rodiny, nehovoriac ľudí, ktorí vám cielene chcú škodiť. Ideály spoločnosti ako celku tomu tiež nepridávajú.

 

 

Všetky tieto vonkajšie vplyvy môžu mať vplyv na vzťahy , a to až deštruktívne. Neskôr sa môže stať, že aj dokonalý vzťah sa pod ťarchou vonkajších škodcov rozpadne. Ako tomu zabrániť, keď ste so svojím vzťahom spokojná? 

 

Udržujte vzťah na báze súkromia.

 

Vzhľadom k tomu, že vo vzťahu sú dvaja, len vy a váš partner naozaj poznáte pozadie vašich problémov. Súkromie je cenný dar, nenechajte iných aby vyjadrovali svoje názory, pokiaľ ich o to vyslovene nepožiadate. Ak sa neustále na partnera sťažujete a dovolíte priateľom a rodine pliesť sa do záležitostí , postupom času začnete prispôsobovať svoje názory podľa ich odporúčaní.  Na to pozor. 

 

Odporúčame prečítať: Feng shui tipy pre harmonický vzťah

Ako nedovoliť  iným ľuďom rozbiť váš vzťah?

Zdroj: Shutterstock®

Počúvajte svoje srdce

 

Nikto nevie, čo skutočne chcete a po čom túžite. Iba vy.  Ak ste vo vzťahu s niekým, nemali by ste nechať svoje pocity, aby iba tak „šli stranou“ len preto, že máte pocit, že niektorí ľudia vo vašom živote by sa v tom momente tak nesprávali. Nezabudnite, že každý má nejaký názor a často na míle vzdialený od vášho.

 

Môžete mať priateľov, ktorí sa domnievajú, že váš priateľ je len ďalší blbec jednoducho preto, že sú žiarliví a závistliví.  Pred akýmkoľvek zásadným rozhodnutím sa snažte vyhodnotiť situáciu iba na báze svojich pocitov. 

 

Odporúčame prečítať:  S pomocou ktorých symbolov podporíte vašu krásu

Ako nedovoliť  iným ľuďom rozbiť váš vzťah?

Zdroj: Shutterstock®

 

Prevezmite kontrolu nad svojím životom

 

Znie to jednoduchšie, ako sa to urobí. Prevzatie kontroly nad svojím životom je dôležité pri vstupe do dospelého vzťahu. Iste, je dôležité rešpektovať a počúvať rady tých, ktorých máte rada a dôverujete im, ale musíte prevziať kontrolu nad svojím životom a to spôsobom, ktorý zabezpečuje, že ho budete žiť tak, aby ste boli spokojná vy. Strach zohráva tiež veľkú úlohu. Strach z toho, čo povedia ostatní. Riešením je otvorená a úprimná komunikácia. Vysvetlite rodine, ako veľmi veľa pre vás partner znamená. Alebo ich zoznámte. Možno sa situácia úplne zmení. 

 

Odporúčame prečítať:  Symboly, ktoré nám pritiahnu do života lásku

Ako nedovoliť  iným ľuďom rozbiť váš vzťah?

Zdroj: Shutterstock®

Názory spoločnosti vám môžu byť ukradnuté

 

Pozeráme a čítame príliš romantických filmov a kníh, následne vďaka ich idylickým zakončeniam, ktoré ukazujú, ako láska (ne)má vyzerať, vynášame rozhodnutia. Stop.  Holywoodski scenáristi vás predsa nemusia učiť, ako má vyzerať láska, nie? Napríklad jedna mantra, ktorej sa kŕčovito ženy držia je tá, že nikdy nemajú prvé hovoriť „milujem ťa“. Aby vraj muža neodplašili a aby si nemyslel, že ich má „isté“. Vtipné však? Kvôli takejto malichernosti nepovedať tie dve krásne slová, bez ohľadu na to či partner povie, že on vás miluje tiež.

 

Odporúčame prečítať:  Čo uvariť svojim blízkym? Inšpirujte sa ich znamením! 

ako si udržať vzťah

Zdroj: Shutterstock®

heart Suma sumárum, žite si po svojom. Aj v láske. heart

heart Reči ostatných berte s rezervou a užívajte si svoj vzťah ! heart

 

 
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE