Ako pôsobiť sexi podľa mužov? Tieto triky musíš poznať!

Poďte spolu s nami zistiť, ktoré kúsky z vášho šatníka sú najviac sexi. Trošku sa pozrieme na zúbok aj pánskym názorom. Pretože muži sú z inej planéty ako my ženy. To, čo je pre nás sexi, ešte nemusí byť sexi aj pre mužov. Najlepší spôsob, ako zistiť, čo sa páči vášmu drahému, je porozprávať sa s ním o tom. To však ešte neznamená, že musíte vymeniť celý svoj šatník. Postačí zopár kúskov, z ktorých bude hotový.

Pozri aj: Červený rúž v centre pozornosti: Ako si vybrať správny pre svoj tón pleti?

sukňa

Zdroj: Shutterstock®

Mini sukňa

Klasickú a zároveň nadčasovú súčasť šatníka nosili ženy už v roku 1960. Ak máte dlhé a štíhle nohy, nemôžete urobiť lepšiu vec, ako si obliecť práve mini sukňu. Muži obzvlášť milujú tesné mini sukne, ktoré ukážu nielen nohy, ale aj krivky bokov. Dávajte si však pozor, aby ste neprekročili líniu vulgárnosti. Jediné pravidlo, ktoré platí pri nosení sukne je, aby vaše ramená ostali pokryté. Rovnako nie sú vhodné hlboké výstrihy. Niektorá časť tela predsa musí ostať zakrytá a utajená.

Odporúčame: Domáce zvieratá k malým deťom: Ktoré sú vhodné a ktorým povedať nie?

krátke nohavice

Zdroj: Shutterstock®

Krátke nohavice

Muži milujú ženy, ktoré sa obliekajú jednoducho a bez námahy. Nie však neupravené. Kraťasy opäť odhaľujú krásne nohy. V pánskych očiach sú pohodlné, roztomilé a maximálne jednoduché. Nezabudnite predviesť svoje nohy!     

odhalené ramená

Zdroj: Shutterstock®

Odhalené ramená

Šaty cez jedno rameno, šaty a topy bez ramienok. Hlavne musí byť vidno kúsok odhaleného ramena. Ide o veľmi jednoduchý spôsob, ako vyzerať sexi bez náznaku vulgárnosti.

Pozri aj: Vajíčko na mäkko alebo na tvrdo? Zisti, ako dlho variť vajíčka aby boli podľa tvojich predstáv!

džínsy

Zdroj: Shutterstock®

Džínsy

Džínsy sú nielen univerzálne a ľahko nositeľné, rovnako sú súčasťou každej krásnej postavy. Za dobre vytvarovanými džínsami sa otočí nejeden chlap. Naplno zapracuje mužská predstavivosť. Pokiaľ chcete pôsobiť jednoducho, nemusíte veľmi kombinovať. Úzke džínsy plus jednoduché ležérne tričko budú pôsobiť naozaj prirodzene.

podpätky

Zdroj: Shutterstock®

Vysoké podpätky

Prekvapuje vás to, alebo ste si na tento fakt už zvykli? Vysoké podpätky sú v očiach mužov pravdepodobne najviac sexi. Predlžujú nohy, takže budete vyzerať štíhlejšie. Aj vaša výška vďaka nim stúpne, čo nie je nikdy na škodu. Nie však každej žene vyhovujú vysoké podpätky. Preto si vyberte zopár kúskov, ktoré sú pohodlné a noste ich výnimočne.

Najdôležitejšie zo všetkých týchto pravidiel je cítiť sa pohodlne a dobre v tom čo máte práve na sebe. Takže ak sa necítite dobre v mini sukni, vezmite si vysoké podpätky a úzke džínsy. V ktorom outfite sa cítite najlepšie vy?

Odporúčame: Ako používať esenciálne oleje? Tu je 7 tipov na účinné a bezpečné použitie

6 komentárov
Clea221

Clea221

05.07.2013 10:47

podľa mňa najviac sexi sú vysoké opätky, len keby ma z nich tak neboleli nôžky :D

Vaše meno:

Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

06.07.2013 12:39

hmmm....paci sa mi to, ze niektora cast nasho tela pri noseni minisukne musi byt zakryta...:D

Vaše meno:

Danka

Danka

17.08.2013 14:16

Ja moc niesom na minisukne... ale obľubujem úzke džínsy a k nim nejaký top najlepšie bez ramienkov a nejaké tie topánočky :) ako píšete najlepšie je cítit sa pohodlne a toho sa držím :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

23.01.2014 16:17

aj ja si myslím že najsexi sú vysoké podpätky lem doteraz nechápem prečo sa tak mužom páčia

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 08:00

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 08:00

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE