Nebaví vás žehlenie? Naparujte!

Vytiahli ste po pol roku zo skrine šaty a zdajú sa vám trocha zvädnuté a zatuchnuté? Nechce sa vám ísť s oblekom rovno do čistiarne len preto, že vyzerá pokrčený? Nechajte veci na vešiaku a naparovacia žehlička ich dostane do správnej formy.

Žehliaca doska je niekedy na prekážku. Ak si chcete dať do poriadku šaty, sako či nohavice, je lepšie, ak tieto odevy visia.

Ručný naparovač odevov Phlips Steam&Go je skvelým pomocníkom na vyrovnanie záhybov, nerovností, pokrčených častí odevov a osvieženie látok. Zvládne vyhladiť aj náročné jemné tkaniny, ktoré sa dajú len obtiažne žehliť ako hodváb či mušelín, ale poradí si aj s masívnymi látkami ako tvíd.

Odporúčame prečítať: Duša z ovocia - odštavujeme

Philips CompactTouch

Zdroj: Shutterstock®

Ako to funguje?

 

Odev si zavesíte na obyčajný vešiak a naplníte zásobník naparovača vodou. Po 45 sekundách nahrievania sa môžete pustiť do boja s nerovnosťami. Naparovačom prechádzate po látke. Elektrická pumpa vytvára súvislý prúd pary, ktorá dodáva odevu správnu vlhkosť a teplotu na to, aby sa vlákna vystreli. Súvislý tlak pary vyrovná všetky záhyby a vaše šaty sú opäť vo forme.

zehlenie

Zdroj: Shutterstock®

Na hrubšie tkaniny, z ktorých sa šijú kabáty či zimné saká, využite kefový nástavec. Ten umožní lepší prienik pary do štruktúry odevu. Váš kabát tak získa svieži vzhľad. Navyše para pod tlakom odstráni mikročasti prachu i pach, ktorý sa mohol na šaty či kabát nalepiť. Oblečenie je tak bez nepríjemných prímesí napríklad cigaretového zápachu. Túto pozitívnu vlastnosť odstraňovania pachu môžete využiť napríklad aj predtým, ako si kabát či sako odložíte.

Philips CompactTouch

Zdroj: Shutterstock®

Ručný naparovač Phlips Steam&Go je ľahký, ergonomicky veľmi dobre sedí v ruke a jeho obsluha je jednoduchá. Výsledok však oslní každého, kto vie oceniť upravené, pekné a čisté oblečenie. 

Philips CompactTouch

Zdroj: Shutterstock®

V prípade, že chcete naparovať pravidelne a viac odevov, bude vám ešte viac vyhovovať kompaktný naparovač Philips CompactTouch. Je spojený s osobitnou nádržkou až na 600 ml vody, čo umožňuje 30 minút naparovania. Okrem toho ponúka tri rôzne stupne naparovania, vďaka ktorým môžete využívať silu pary na jemné látky a aktívnejšie na hrubšie a viac pokrčené materiály.

Philips CompactTouch

Zdroj: Shutterstock®

Philips CompactTouch sa vypne v prípade, že ho nepoužívate, dá sa uskladniť do obalu, ktorý slúži zároveň ako nádoba na vodu a vo výbave k nemu dostanete aj ochrannú rukavicu. Tento naparovač sa navyše sám automaticky čistí od vodného kameňa, takže s jeho údržbou nemáte žiadne starosti.

 

Viac na: www.philips.sk

5 komentárov
Andrea Vidová

Andrea Vidová

20.01.2015 10:23

no zišiel by sa,hlavne na tie kabáty

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

20.01.2015 16:39

no neviem či by som zrobna toto potrebovala, ja žehlím iba občas pretože dnes je veľa materiálov nekrčivých takže mi žehlenie nevadí :)

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

22.01.2015 08:13

šikovná vecička,musím sa po takom niečom poobzerať,nechce sa mi vždy vyťahovať žehličku kvôli pár záhybom na oblečení

Vaše meno:

Beata Mintalova

Beata Mintalova

07.04.2015 09:51

no konečne niečo nove na trhu namiesto žehličky

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.05.2016 18:42

dobry pomocnik

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE