Nový citrusový Somat GOLD – najlepší na pripáleniny

Príprava chutného obeda alebo večere dokáže zmeniť kuchyňu na nepoznanie. Aby sa z umývania riadu nestala nočná mora, majte po ruke šikovných pomocníkov. Nový Somat GOLD vo forme tabliet a gélu nielenže zbaví špinavý riad silných pripálenín, ale aj príjemne vonia. Na pultoch obchodov je novinka s vôňou citrón-limetka. 

 

Pohľad na kopy riadu nepoteší žiadnu domácu gazdinku. Navyše, mordovanie sa s ťažkými pripáleninami nás dokáže poriadne otráviť. Vďaka silným a účinným spoločníkom pri umývaní riadu však nemusí po obede ostať ani stopa.

 

Nové Somat GOLD tablety a Somat GOLD gél boli vyvinuté tak, aby si poradili aj s najväčšími pripáleninami. Obsahujú kyselinu citrónovú, ktorá účinne bojuje proti pripáleným zvyškom jedla a riad zanecháva žiarivo čistý. Zároveň si zachovávajú najmodernejšie funkcie pre účinné umývanie a ochranu riadu i samotnej umývačky. Počas umývania sa aktivuje napríklad ochrana pred trvalým zakalením skla, funkcia pre lesk nerezového riadu alebo príboru, ale aj funkcia oplachovača či funkcie soli, ktoré štandardné čističe v sebe nemajú. Okrem toho najnovší Somat GOLD zanechá v umývačke sviežosť a citrusovú vôňu v kombinácií citrón-limetka.

 

Nové Somat GOLD tablety a gél sú dostupné v dvoch veľkostiach balenia – XL s odporúčanou MOC 13,99 Eur a Mega Pack za 17,99 Eur.

 

Pozri aj: Ako využiť kondicionér v domácnosti? Toto by vám ani nenapadlo!

SOmat GOLD kapsule a čistiaci gél

Zdroj: Shutterstock®

Gazdinky, poznáte výhody gélu?

Stojíte v obchode pred regálom s prostriedkami do umývačky riadu a neviete sa rozhodnúť, po ktorom siahnuť? Bohatá ponuka dokáže poriadne zamotať hlavu. O to viac, že k dispozícii už nie sú len klasické tablety, ale prípravky možno kúpiť aj vo forme gélu. Práve tie sa čoraz viac udomácňujú nielen na pultoch obchodov, ale aj v našich domácnostiach. Pozrime sa na to, aké sú ich hlavné prednosti a čo prinášajú do našich kuchýň.

 

Hlavnou výhodou gélov je ľahké a rýchle rozpúšťanie, vďaka čomu nezanechávajú škvrny na čistom a lesklom riade. Účinkujú okamžite po spustení umývacieho cyklu, a tak pôsobia na nečistoty dlhšie. Gél je vďaka tomu obzvlášť vhodný pre programy s krátkym cyklom. Navyše podľa stupňa znečistenia si možno jednoducho a flexibilne dávkovať čistiaci prostriedok. Somat gély sú zároveň skvelým riešením pre zachovanie lesku nerezového riadu. 

 

Odporúčame:  Banán: Nielen ako pochutina, ale aj ako pomocník v domácnosti!

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

29.08.2017 08:28

som verna somatu uz roky... striedam to.... raz kupim gel.... inokedy tabletky... ktore kedy maju v akcii

Vaše meno:

benynka

benynka

29.08.2017 09:23

somat gel som si obľúbila lebo používam aj polovičné umývanie tak ho viem nadávkovať...tabletu nerozpolím

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

29.08.2017 11:25

práve včera som naňho pozerala v obchode...

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

29.08.2017 11:40

Nemali sme ešte.

Vaše meno:

Tincura Štípalová

Tincura Štípalová

30.08.2017 11:44

vyskúšame a uvidíme :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE