SMAJLÍK alebo jednoducho - minipalacinky s úsmevom

Smajlík je originálny, slovenský výrobok. Cukrárska výrobňa Ervin v Tešedíkove vyrába túto ojedinelú lahôdku z kvalitných surovín, s minimálnym využitím konzervačných látok.

 

V predaji sú zatiaľ 3 varianty s príchuťami jahodová, višňová a čokoládová. Jahodová náplň obsahuje až 40% reálnych jahôd a višňová 28% skutočných višní.

 

Nápad so Smajlíkom nás nadchol na cukrárskej výstave v Mníchove v roku 2012. Pokladali sme ho za veľmi zaujímavý nápad a boli sme presvedčení, že tento výrobok si nájde miesto medzi "maškrtníkmi" aj na Slovensku. Samotnému uvedeniu na trh predchádzal dlhodobý vývoj produktu a receptúry. Trvalo nám to 2 roky, kým sme dosiahli tú najoptimálnejšiu konzistenciu chutí a cesta.“ uviedol Ing. Július Zilizi, konateľ firmy.  

SMAJLÍK   alebo jednoducho - minipalacinky s úsmevom

Zdroj: Shutterstock®

Cena za 1ks 0,39 Eur

 

Minipalacinky Smajlík môžete nájsť v predajniach sietí Kaufland, CBA a COOP na celom Slovensku.

 

Viac informácií o minipalacinkách Smajlík nájdete na:

www.facebook.com/SMAJLIK.minipalacinky 

www.cukraren.com

SMAJLÍK   alebo jednoducho - minipalacinky s úsmevom

Zdroj: Shutterstock®

5 prekvapivých faktov o smiechu

 

Rozlepíte oči až po tom, čo dochlípete prvú rannú šálku kávy? A čo tak nahradiť kofeín smiechom? Účinok je skoro rovnaký! Prinášame kuriozity o smiechu, o ktorých ste možno netušili...

 

1. Smiech prebúdza!

Smiech tesne po prebudení má na telo efekt, ktorý vedci pripodobňujú ku kofeínu. Vzpruží telo aj myseľ a dodá vám hneď z rána potrebnú energiu, aj keď nepatríte medzi „kávičkárov“. Pustite si v rámci ranného rituálu obľúbený sitcom alebo si skúste spomenúť na situáciu, ktorá vás naposledy srdečne rozosmiala, a začnite nový deň s úsmevom na tvári!

 

2. Majú dámy väčší zmysel pre humor?

Ženy sa vraj smejú častejšie ako muži, o 127 percent, aby sme boli presnejší. Veda dodnes nevie nájsť dôvod, prečo je to tak, ale my šípime, že dámy sú jednoducho zasvätenejšie do tajomstva smiechovej diéty. Táto vám zaručene bude chutiť! Nemusíte si nič odopierať, stačí len posilniť prívod smiechu. 15 minút cvičenia bránice vás zbaví približne 40 kalórií. 

úsmev

Zdroj: Shutterstock®

3. Najdlhší smiech budete mať problém prekonať.

Držiteľ neoficiálneho svetového rekordu za najdlhší nepretržitý smiech je istý muž z Etiópie, ktorý sa dokázal smiať neuveriteľné tri hodiny a šesť minút. Svoje know-how sa dnes snaží posúvať ďalej. Založil si Akadémiu smiechu a tvrdí, že jeho ambíciou je nájsť žiaka, ktorý by jeho osobný rekord prekonal.

 

4. Najlepšie sa smeje v partii!

Známe úslovie „čím viac, tým veselšie“ vychádza z faktu, potvrdeného výskumami. Tie ukazujú, že v spoločnosti iných ľudí máme tendenciu smiať sa až 30-krát častejšie, ako keď si robíme spoločnosť sami. Iste to bude súvisieť s tým, že... 5. ... smiech je nákazlivý! Nie je náhoda, že komediálne seriály používajú ako technickú pomôcku štúdiový smiech, aby vyvolali ten skutočný u obecenstva pri televíznych obrazovkách. Táto stratégia skutočne funguje a jej úspešnosť si môžete vyskúšať v praxi. Obdarujte svojho známeho minipalacinkou Smajlík, ktorá v sebe snúbi vláčnu chuť palacinky, sviežosť čokoládovej, jahodovej alebo višňovej náplne a neodolateľný úsmev. Stavíme sa s vami o čo chcete, že obdarovaný sa pri pohľade na takýto darček začne spontánne usmievať, ak nie rovno smiať.

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.05.2015 17:39

vyzerajú chutne a určite rozveselia a potešia všetky deti aj svojou chuťou

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

05.05.2015 21:08

syn ich má rád

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.05.2016 13:34

mile a vesele

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE