Vyšla nová kniha Rakovina prsníka

Táto publikácia zahŕňa rady pre všetky oblasti súvisiace s chorobou. Možno si ju kedykoľvek otvoriť a vyhľadať potrebnú informáciu. Novinka Rakovina prsníka podáva pomocnú ruku.


Zodpovie všetky otázky týkajúce sa vzniku tohto ochorenia a účinných diagnostických a terapeutických metód.

 

Autori opisujú prístupy, ktoré sa zameriavajú na celého človeka, dodávajú odvahu, zohľadňujú individuálne potreby a pomáhajú nadobudnúť duševnú rovnováhu.

 

 

Rakovina prsníka je ideálny sprievodca pre ženy, ktoré chcú k liečbe a uzdravovaniu pristupovať aktívne. Zoznámi vás s klasickými diagnostickými a liečebnými postupmi, ozrejmí vám mechanizmus účinku, metódu a postup, klady aj zápory, nezamlčí ani vedľajšie účinky.

 

Nechýbajú hodnotenia odborníkov a praktické rady.

Okrem klasickej liečby tu nájdete aj podrobné informácie o alternatívnych možnostiach liečby.

 

Odporúčame prečítať:  Recepty: Liečivé šťavy, sirupy a odvary

 

 

Autori sa v nej podrobne venujú liečebným postupom klasickej, ale aj alternatívnej medicíny. Šetrne sa zaoberá témami, ako je hľadanie príčin, alebo otázkou „Prečo práve ja?“

 

 

V kapitole o psychológii vám vysvetlí, kde môžu ženy v tomto ťažkom období nájsť psychickú podporu.

 

 

Príbuzným a priateľom publikácia pomôže lepšie sa vžiť do situácie a rozpoloženia chorých žien a poskytnúť im čo najúčinnejšiu pomoc.

 

 

Novinka Rakovina prsníka prináša obsiahly zdroj informácií, poskytuje podrobný prehľad a odborný pohľad na boj s chorobou. Od diagnózy, cez reakcie okolia, klasickú medicínu a jej liečebné postupy až po komplementárnu liečbu a účinné Bachove esencie, fytoterapiu, spagýriu ap.

 

 

Odporúčame prečítať:  Rady ako znížiť vysoký krvný tlak

 

Pozrite si viac o novej knihe Rakovina prsníka.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE