Hugh Grant sa stal otcom v 51 rokoch, teraz má 5 detí: Ľutuje to?

Anglický herec Hugh Grant, ktorého z filmového plátna poznáme predovšetkým ako zvodcu, sa dlhý čas bránil tomu, aby sa stal otcom. Všetko sa však zmenilo, keď sa mu narodila prvá dcéra. Herec mal vtedy 51 rokov.

Dnes šesťdesiatdvaročný rodák z Londýna je päťnásobným otcom. Prečítajte si, čo s jeho osobnosťou spravilo rodičovstvo. Ľutuje to a nadáva na povinnosti, ktoré s tým súvisia, alebo ho deti zmenili k lepšiemu?

Ženy jeho života a ich deti

V roku 1987 sa Grant počas nakrúcania mysterióznej drámy Remando al viento zoznámil s herečkou Elizabeth Hurley. Dvojica randila niekoľko rokov, pričom ich vzťah bol často prepieraný v médiách, poznačil ho aj hercov románik s prostitútkou. Rozišli sa v roku 2000, ostali však priateľmi. Grant je dokonca krstným otcom herečkinho syna Damiana.

Koncom roka 2010 sa Grant dal dohromady so ženou čínskeho pôvodu Tinglan Hong. Páru neprekážal takmer dvadsaťročný vekový rozdiel a Tinglan údajne nemala problém s tým, že herec sa počas trvania ich vzťahu stretával aj s inými ženami. V septembri 2011 sa im narodila dcéra Tabitha Grant. O rok neskôr, teda v septembri 2012, sa stal Grant dvojnásobným otcom. Syna Johna Munga Granta mu porodila švédska televízna producentka Anna Eberstein.

Niekoľko mesiacov predtým však Grant na krátky čas obnovil vzťah s Tinglan, a tak v roku 2012 neprišiel na svet len John Mungo, ale v decembri pribudlo do rodiny aj druhé dieťa, ktorého matkou bola Tinglan, chlapec menom Felix. V decembri 2015 sa Grantovi a Anne narodilo dievčatko, ku ktorému v marci 2018 pribudla sestrička. Anna sa stala hercovou manželkou v máji 2018.

Prečítajte si: Toxické vety vo výchove detí, ktoré vedia ublížiť. Toto nehovorte!

Hugh Grant Liz Hurley

Zdroj: instagram.com/lofficielusa

Zmena k lepšiemu

Britské noviny Granta pravidelne označovali ako nevrlú, avšak precíznu osobnosť. Herec, ktorého môžeme poznať z filmov Rozum a cit, Modrooký Mickey, Láska nebeská alebo Božská Florence, si stráži svoje súkromie a len zriedka nechá verejnosť doň nahliadnuť.

Občas však spraví výnimku. V roku 2012 povedal pre Guardian, že deti z neho spravili lepšieho človeka. V januári 2018 zase Jessovi Cagleovi z People TV prezradil, že otcovstvo je tá najlepšia vec, aká sa mu kedy stala. „Je krásne byť obklopený všetkou tou láskou. Zrazu niekoho miluješ viac ako seba. V mojom prípade je to neslýchané. Deti vás milujú, a to je úžasné,“ vyznal sa.

V roku 2020 v rozhovore pre Virgin Radio zase prezradil, ako sa za posledné roky zmenilo jeho vnímanie manželstva a detí. „Mýlil som sa, jednoducho som sa mýlil. Keď sa hovorilo o deťoch, zvykol som prevrátiť oči. Ľudia mi vtedy vraveli, že tomu nerozumiem a mali pravdu,“ vyjadril sa o období, keď bol ešte bez záväzkov. Herec si rolu otca nevie vynachváliť a každému, kto váha, či chce deti, odporúča, aby do toho šiel. Podľa vlastných slov mu totiž skutočne zmenili život k lepšiemu.

Pozri aj: Veľká rodina na dosah?! Má 25 rokov, 22 detí, no tým to nekončí - chce ich mať až 105!

Hugh Grant manželka

Zdroj: instagram.com/hughgrantphotos

Galéria - Hugh Grant

Zdroj foto:

úvodná fotka - instagram.com/hughgrantphotos

5 komentárov
Mária Slováková

Mária Slováková

08.12.2022 07:36

Môj obľúbený herec ešte z 90 tych rokov.

Vaše meno:

Alžbeta Stanková

Alžbeta Stanková

10.12.2022 07:08

záletník- ale aj vrásky mu pristanú

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

11.12.2022 20:10

je to sympaťák

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 17:50

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 17:50

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE