DOBRÁ RADA NAD ZLATO: Čo nás čaká vo svete financií v roku 2023? Pôjdu ceny ešte vyššie? (video)

Pripravili sme si pre vás sériu videí s názvom Dobrá rada nad zlato, ktorej cieľom je prinášať užitočné rady, tipy a triky týkajúce sa dôležitých tém, s ktorými sa v živote stretáva väčšina z nás.

Rozprávať sa budeme aj o financiách a spolu s odborníkom preberieme viaceré dôležité finančné otázky. V redakcii sme privítali Ing. Štefana Bartoviča Konečníka, okresného vedúceho pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.  

V dnešnom videu sa pozrieme na problematiku inflácie a možného ďalšieho zvyšovania cien v roku 2023. Taktiež načrtneme otázku tvorby rozpočtu v domácnosti, ktorej sa budeme venovať aj v ďalších videách. A taktiež sa môžete napríklad tešiť aj na tému ako investovať. V prípade, že máte nejaké iné otázky z oblasti financií, ktorým by sme sa podľa vás mali venovať, zanechať ich môžete dolu v komentároch. 

TÉMA: Inflácia a rast cien v roku 2023

UPOZORNENIE: Toto video nie je investičné odporučenie ani poradenstvo, pretože nedokážeme posúdiť vašu terajšiu situáciu. Video má edukatívnu funkciu a autor videa nepreberá zodpovednosť za vaše finančné rozhodnutia.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE