Speváčka Celeste Buckingham: Učaroval mi japonský štýl!

O speváckom talente Celeste Buckingham niet pochýb, avšak speváčka je doma i na módnom poli. Originálne kreácie, ktorými zdobí každú slávnostnú udalosť, ju radia do kategórie módna ikona. V poslednom času ju čoraz viac stretávame v oblečení, ktoré je inšpirované japonskými motívmi. Ako sa sama priznala, tento štýl si jednoducho zamilovala.

 

Mladá speváčka musí riešiť svoj imidž najmä kvôli povolaniu. Na ulici by ste ju stretli najmä v pohodlnom a funkčnom oblečení, keď však vyrazí do spoločnosti všetky oči sú na nej. Celeste sa nám priznala, že momentálne ju v obliekaní najviac baví japonský šik. 

 

Japonsko

„Musím sa priznať, že som posadnutá japonským štýlom a japonskou kultúrou. Páči sa mi ako vyrábajú látky od výmyslu sveta či kimoná. Dokonca na to existuje aj odbor. Som šťastná, že sa kúsok ich štýlu dostal i do našich končín. V outfitoch sa snažím kombinovať západnú a východnú kultúru,“ vysvetlila krásna brunetka. 

 

Prečítajte si tiež: Victoria Beckham zvláda večerný mejkap za 5 minút: Tu je dôkaz!

Pohodlie nad všetko

V bežnom živote sa Celeste oblieka oveľa nenápadnejšie. „Mám rada výstrihy a zvodnejšie oblečenie. Cítim sa však omnoho pohodlnejšie vo voľnom a ľahkom oblečení. V prvom rade mám rada funkčnosť,“ prezradila talentovaná speváčka. 

 

Bude vás zaujímať: Blogerka a štylistka Jana Tomas: Nie som otrokom módy!

Žena mnohých tvárí

Hoci najobľúbenejšia farba v jej šatníku je čierna, speváčka nemá problém sa premeniť romantickú princeznú. Dôkazom toho sú jej róby, v ktorých sme ju mohli vidieť na viacerých prestížnych plesoch. 

 

Prečítajte si tiež: Transparentné topánky! Horúci trend alebo bizarnosť?

1 komentár
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

02.05.2017 13:24

jej vcera koncertovala v komarne ...... super koncertikkkkk.... sikulkaa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE