Darujte pod stromček štýlový domáci doplnok

Vianočné sviatky sú tu čo nevidieť, a tým sa nám kráti aj čas na zháňanie a kupovanie vianočných darčekov. Niektorí si nakupovanie darčekov nechávajú na poslednú chvíľu, iní majú darčeky nakúpené pomaly už v októbri.

 

Dnes však zaostríme na zopár tipov, ktoré by pod vianočným stromčekom potešili každého z nás. Predstavíme si totiž zopár doplnkov, ktoré sú obľúbenou súčasťou každej domácnosti. Prostredie každej izby vhodne dopĺňajú a spolu-podieľajú sa tak na príjemnej domácej atmosfére.

 

Všetky tipy na vianočné i klasické doplnky nájdete pod ,,strechou" spoločnosti Yankee Candle. Yankee Candle sa nezaoberá iba predajom voňavých sviečok, vonných difuzérov, ale aj domácich doplnkov, ktoré štýlovo dotvoria každú domácnosť. Vhodný vianočný darček tak nájde určite každý.

 

Odporúčame prečítať: Tajomstvo katalytickej lampy

doplnky

Zdroj: Shutterstock®

V prípade, že už vlastníte voňavé sviečky Yankee Candle, ideálnym darčekom bude tienidlo. Na výber máte z mnohých farieb a vzorových variácií. Rovnako máte možnosť vybrať aj veľkosť tienidla, ktorá bude vašej sviečke vyhovovať.

 

Odporúčame prečítať: Voňavá súťaž o zimné vône sviečok YANKEE CANDLE

tienidla

Zdroj: Shutterstock®

K sviečkam nepochybne patria aj tanieriky, na ktoré je možné ich položiť. Tanierik so sviečkou je ideálne položiť na stôl či poličku, a tým je o zaujímajú dekoráciu postarané. Rovnako, ako v prípade tienidiel, máte aj pri tanierikoch možnosť vybrať si z mnohých vzorov a variácií. 

 

Odporúčame prečítať: Zamilujte si zimnú kolekciu vôní CRESPI MILANO

taniere

Zdroj: Shutterstock®

Yankee Candle neponúka iba sviečky v sklenených obaloch, ale aj aroma lampy či klasické sviečky. Ideálnym darčekom preto môžu byť svietniky, podstavce, stojany a držiaky v mnohých farebných vyhotoveniach a vzoroch, ktoré môžu opäť pekne a nápadito dotvoriť interiér. 

 

Odporúčame prečítať: Tie správne tipy na krásne voňavé darčeky

ine prislusenstvo

Zdroj: Shutterstock®

Vianoce sú časom, kedy radi zdobíme domovy vianočnými ozdobami. Prečo teda nezvoliť štýlový doplnok s vianočným motívom? Yankee Candle ich ponúka hneď niekoľko. Vianočné svietniky, stojany, držiaky, tienidlá, snehové gule, ale aj iné dekorácie, ktoré si zamilujete. 

 

Odporúčame prečítať: Zimná kolekcia Yankee Candle, ktorej neodoláte

vianocne doplnky

Zdroj: Shutterstock®

Možností na krásne a nápadité darčeky je mnoho, stačí si už len vybrať ten, ktorý vám najviac imponuje.

 

 

Odporúčame prečítať: Ako si správne vybrať vôňu do domu či bytu

 

Viac informácií na: www.yankeesviecky.sk

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Kupujete pod vianočný stromček svojim blízkym bytové doplnky? 

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

17.12.2014 11:28

zvknem svojim blízky m urobiť radosť voňavými sviečkami a tento rok som kúpila aj aromalampu, ja sama mám rada rôzne krásne doplnky do domácnosti a sviečky mám po celom byte :-)

Vaše meno:

Andrea Vidová

Andrea Vidová

17.12.2014 15:07

zvyknem ale len také drobnosti ,ale myslím si,že aj kúpou napr.sviečky sa nedá nič pokaziť.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.01.2015 21:57

Kupuje drobmosti voňavé sviečky,aroma lampu,svietnik,a dcera dostala krásneho anjela z porcelánu sú to milé darčeky a potešili

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE