Postele Vividus vás očaria

Túžite po posteli, ktorá bude kráľovsky veľká, neuveriteľne pohodlná a najmä kvalitná?

 

Za kvalitu sa mnohokrát oplatí priplatiť si. Výberom postele by sme mali myslieť aj na naše zdravie. Okrem prírodných materiálov by sme mali prihliadať na pohodlný matrac, ktorý zabezpečí pri spánku chrbtici dostatočnú oporu a komfort zároveň.

 

Kvalitná posteľ by nám mala zaručiť kvalitný spánok, ktorý je potrebný na nadobudnutie energie do ďalšieho dňa. Nikto z nás totiž netúži prebudiť sa ráno dolámaný a nevyspatý. S posteľami Vividus značky Hästens sa vám to nestane. Majstrovskí remeselníci vytvorili počas dvoch rokov experimentovania kombináciu bavlny, konských vlasov, ľanu a vlny, ktorá zabezpečuje dokonalú rovnováhu. Telu je poskytnutá opora, ktorá umožňuje pokojný spánok a skutočný odpočinok. 

 

 

Odporúčame prečítať: Ako si vybrať tú správnu posteľ?

vivids

Zdroj: Shutterstock®

Postele Vividus sú vyrábané výhradne ručne, za použitia overených tradičných techník a metód,na základe 150 ročnej skúsenosti. Pri výrobe švédskeho nábytku sa využívajú iba tie najkvalitnejšie prírodné materiály.

 

Používanie tradičných remeselných techník, ktoré sa používajú od 50. rokov 19. storočia, zaručuje tú najvyššiu kvalitu. Zaujímavosťou pri výrobe postelí Vividus môže byť fakt, že každý kus sa vyrába na zákazku podľa špecifikácie zákazníka a výroba sa pohybuje v rozmedzí 140 – 160 hodín. 

 

 

Odporúčame prečítať: Posteľné prikrývky tej najvyššej kvality

                               Vankúše, ktoré zabezpečia ničím nerušený spánok

postel

Zdroj: Shutterstock®

Posteľ je možné objednať v akejkoľvek veľkosti, rôznych farbách či tvrdosti. Postele Vividus sú investíciou do vášho kvalitného spánku a zdravia.

 

Viac informácií na: www.postele-hastens.sk

 

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Akú veľkosť postele preferujete?

 

Zdroj foto:

www.postele-hastens.sk, www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE