Aj ráno môže byť príjemné - raňajky do postele

Rána nie sú príjemné pre každého z nás.

 

Obzvlášť nie vtedy, keď nestíhame a máme byť v práci o pól hodinu, pričom sa ledva stihneme obliecť a učesať sa, nieto ešte poriadne naraňajkovať. Rýchlo do seba nalejete horúcu kávu a do ruky vezmete kúsok koláča či jablko.

 

Takéto raňajky nie sú pre náš organizmus práve najideálnejšie, a preto by sme si aspoň počas víkendu mali dopriať kvalitné a výdatné raňajky, ktoré potešia nielen naše telo, ale i dušu. V prípade, že víkendy nemusíte tráviť sama a po ruke je milujúci partner (alebo niekto iný, koho máte rada), o nádherné ráno máte postarané. Pripravte jemu i sebe raňajky do postele. 

 

Raňajkami do postele určite svojho partnera potešíte. Dobré jedlo si tak môžete vychutnať v pohodlí svojej postele, a navyše, v spoločnosti milovanej osoby. Nikam sa nemusíte ponáhľať a celý víkend môžete relaxovať.

 

 

Odporúčame prečítať: Spoločenská etiketa - ako si neurobiť hanbu?

ranajky

Zdroj: Shutterstock®

Takýto typ raňajok, pokiaľ chcete partnera prekvapiť, vyžadujú určitú prípravu a načasovanie. Preto je vhodné si jednotlivé ingrediencie vopred pripraviť a vyhnúť sa tak zdĺhavému státiu pri panvici. Samozrejme, pokiaľ si váš partner rád dlhšie pospí a vy tak máte na prípravu raňajok množstvo času, je to o inom.

 

Základom takýchto raňajok je raňajkový podnos, na ktorý si raňajky naložíte. Ostatok je už naozaj iba na vašej fantázii a chuti. Iba partner najlepšie pozná chúťky svojej polovičky a vie, čo má rada. 

 

 

Odporúčame prečítať: Čo robiť, keď vás páli záha?

ranajky v posteli

Zdroj: Shutterstock®

Čerstvým pečivom zaručene nič nepokazíte, rovnako ani zeleninou či ovocím. Takéto špeciálne raňajky si zaslúžia i jedlá, ktoré za normálnych okolností neraňajkujete. Potešiť môžu pekne ozdobené palacinky, vafle či ovocný koláčik ako dezert.  

 

Na podnose by nemal chýbať čerstvo vytlačený džús, voňavá káva alebo čaj. Podnos ozdobte veselým obrusom a v prípade, že ide o nežnejšiu polovičku, nezabudnite ani na kvietok vo váze. 

 

 

Odporúčame prečítať: Elektronické cigarety: škodia nášmu telu menej?

ranajky

Zdroj: Shutterstock®

Takéto budenie je bezpochyby príjemné a o pekný víkendový deň máte spolu s partnerom zaručene postarané. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Podprsenka: neviditeľný spoločník každej ženy

 

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Pripravovali ste už svojmu partnerovi raňajky do postele?

 

Aké by boli vaše vysnívané raňajky? 

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.05.2016 09:23

priznam sa, ze len ked bol chory, inak nebolo by od veci

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE