Bizarné a smiešne: Tieto sexuálne rekordy ťa náramne pobavia

Tieto rekordy tu nie sú od toho, aby sa prekonávali, ale skôr, aby vás pobavili. Nie je na nich nič závideniahodné. Možno sa pri nich zdesíte a budete neveriacky krútiť hlavou, ale verte či nie, toto sa naozaj stalo. 

Na čísle záleží

Koľko sexuálnych partnerov môže žena vystriedať za obyčajných dvadsaťštyri hodín? Na tomto čísle záleží. Minimálne 919!  Aspoň to jej oficiálnym rekordom Lisy Sparks z roku 2004. Za dvadsaťštyri hodín si to užila práve s týmto počtom chlapov. To znamená, že každý si ju mohol „užiť“ deväťdesiatštyri sekúnd. V tomto prípade skutočne vyhráva kvantita nad kvalitou...

Odporúčame: Šialená či nápaditá Gwyneth Paltrow? Všetci voňali jej vagínu, aby vytvorili dokonalú sviečku

najdlhšia výdrž pri sexe

Zdroj: Shutterstock®

Orgazmus za orgazmom

Tak tento rekord by niekto považoval za veľmi príjemný. I keď v priemere môže žena dosiahnuť maximálne štyri až šesťnásobný orgazmus, predstavte si, že existuje aj taká, ktorá ich za celú hodinu mala až 134! Dokazujú to aj záznamy z manželských a sexuálnych štúdií, ktoré viedli doktori v Amerike. Tak úprimne, ktorá z vás by nechcela takúto rozkoš?  

Neslávny rekord

Ok, nejde o rekord ako taký, ale celkom sa do tohto článku hodí. Existujú totiž muži, ktorí boli celý život panicmi. Aj medzi známymi osobnosťami.  Viete, ktorým osobnostiam sa nepošťastilo mať sex? Hansovi Christian Andersonovi a vedcovi Nikola Teslovi.

Detí ako smetí

Kto sa môže pochváliť titulom najplodnejšia žena? Ruska Valentina Vassilyeva, ktorá porodila celkom 69 detí, z toho štyrikrát štvorčatá, sedemkrát trojčatá a až šestnásťkrát dvojičky. A my občas žasneme, keď chce mať niekto „v dnešnej dobe“ tri deti. Celkom úlet, čo poviete?

 

Aké sú sexuálne rekordy?

Zdroj: Shutterstock®

Kráľ podprseniek

Aj tak by sme mohli nazvať Íra Seana Murrayho, ktorý pred troma rokmi vytvoril rekord v rozopínaní podprseniek. Za celú jednu minútu rozopol až deväťdesiatjeden podprseniek. Jednou rukou! Šikovný chlap, no nie?

Najväčší problém mužov

Samozrejme, porovnávanie penisov bolo vždy témou číslo jeden v podobných rubrikách. Majiteľ najdlhšieho mužstva sa môže pochváliť úctyhodným rozmerom 34 centimetrov. No a oproti nemu stojí muž, ktorý do vienka dostal len celý centimeter mužstva. No, matka príroda vie byť naozaj krutá.

Pozri: Je nutné nosiť podprsenku aj doma? Čo hovoria odborníci?

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

29.09.2020 06:58

Zaujímavé i pobavujúce!

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

29.09.2020 07:37

Zaujímavé...

Vaše meno:

kristýna ryglová

kristýna ryglová

28.07.2022 05:12

My sme spolu s manželom už 5 rokov a máme malé dieťa, tak sme už zašli do takého steereotypu. Chcela som náš intímny život trochu oživiť, tak som si objednala sexi bielizeň a ani by ma vo sne nenapadlo, aký to bude mať na oba super vplyv :-D .

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE