Diabolská dohoda

„Naozaj sexi kniha, ktorej hrdinku si zamilujete. A najmä jej cestu k sebe samej a k tomu, aby bola silnejšia.“  napísal USA Today o novinke Dublin Street. Príbeh o Jocelyn Butlerovej, ktorá sa roky skrývala pred vlastnou minulosťou.

 

Teraz však nastal čas odhaliť pred svetom trpké tajomstvá.

 

Joss, ako ju všetci familiárne volajú, sa rozhodne ujsť pred spomienkami na tragické udalosti a presťahuje sa zo Spojených štátov do Škótska. Tvrdohlavo sa vyhýba blízkym vzťahom a preto nikto netuší, aký veľký žiaľ v sebe dusí. A ako musí dennodenne bojovať so svojimi démonmi.

 

Samotársky život jej dokonale vyhovuje – kým sa nenasťahuje do nového bytu na Dublin Street a nespozná Bradena. Ten otrasie jej zdanlivo nedobytným svetom.


Braden totiž vždy dostane, čo chce. Je úspešný, bohatý, neskutočne príťažlivý – a odhodlaný dostať Joss do postele. Keď zistí, že ju predstava vzťahu desí, navrhne jej, aby uzavreli dohodu, ktorá uspokojí ich spaľujúcu sexuálnu príťažlivosť.


No tvrdohlavému Škótovi ich posteľné hry nestačia a Joss spanikári. Predstava, že niekto prenikne do útrob jej duše, je pre ňu neprípustná.

 

SAMANTHA YOUNGOVÁ je mladá škótska spisovateľka. V roku 2009 promovala na Edinburskej univerzite, kde študovala dejiny staroveku a stredoveku a dodnes miluje všetko starožitné.

 

Vo februári 2011 si začala sama vydávať svoje romány pre mládež a tie sa stali v internetovom obchode Amazon bestsellermi. Je autorkou štyroch ság – desiatich románov a jednej novely. Dublin Street predstavuje jej debut v románovej tvorbe pre dospelých.

 

Začnite čítať Dublin street hneď teraz!

 

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

19.01.2014 20:09

rada čítam upútavka znie lákavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE