Je to možné! Ako dosiahnuť všetko, o čom snívame?

Určite poznáte ten tichý hlások, ktorý vám našepkáva a rozohráva vo vás vír myšlienok. Pre niektoré z nás, môže byť príliš kritický alebo dokonca až otravný. Všimli ste si už niekedy, ako dokáže zmeniť vašu náladu? Náš vnútorný monológ je dôležitým aspektom duševného zdravia, sebaúcty a celkového vnímania. Musíme liečiť svoju dušu takým spôsobom, ako by sme liečili toho najdrahšieho priateľa. Snažme sa nahradiť negatívne smerovanie pozitívnym.

 

Pozitívne zmýšľanie a slová vám pomôžu získať vytrvalosť a zmenia spôsob uvažovania. Motivácia k dosiahnutiu vytúženého. Berte to ako sťahovanie vlastného pozitívneho programu. Tento postup síce zaberie istý čas na absorbovanie informácií a správne spustenie, ale zdravý ,,upgrade softvéru" vždy stojí za námahu. :)

 

 

Preprogramujte svoj mozog na pozitívnu vlnu

 

Skúste popracovať so svojim zmýšľaním. Váš mozog bude reagovať na to, čo vnímate ako pravdivé. Všetko, čo musíte urobiť, je mať vieru a ochotu skúšať ďalej. Vaše slová majú v moci zmeniť život. Je potrebné sa snažiť a pracovať na sebe. Budem vytrvalo bojovať a ak spadnem a vzdám sa, dotiahnem to niekam? Nie! Ak spadnem, vstanem a budem skúšať znova a znova. To nie je koniec, cesta je dlhá a plná prekážok, no to neznamená, že je nezvládnuteľná. Naprogramujte svoj mozog na pozitívnu vlnu.

 

Odporúčame:  Rady ako dobre nakupovať, pre nákupné ne-maniačky

Je to možné! Ako dosiahnuť všetko o čom snívame?

Zdroj: Shutterstock®

Zachyťte zlú myšlienku a nechajte ju odplávať ďaleko preč!

 

Zapracujte na svojej sebadisciplíne a zrušte zlé myšlienky, ktoré vás obťažujú. Všimnite si, kedy prichádzajú a čo s vami robia. Tým, že sa stanete pozorovateľom tohto negatívneho vnútorného hlásku a nenecháte ho definovať to, kým v skutočnosti ste, oslabíte jeho silu demotivácie a pôsobenia na vašu osobnosť. Na začiatku to môže byť trochu zastrašujúce, najmä vtedy, ak ste predtým nič podobné nerobili. Preto sme pre vás pripravili pozitívne afirmácie, ktoré vás ,,nakopnú". Neváhajte ich použiť a následne pridajte všetko, čo sa vám páči, s cieľom vytvoriť pozitívnu auru, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

 

Odporúčame prečítať: Recept na chutný domáci burger

dosiahnuť všetko po čom snívam? Je to možné!

Zdroj: Shutterstock®

1. Akceptujem svoju osobnosť

 

Robím veci najlepšie, ako len viem a každý deň idem za svojimi snami a cieľmi. Ak prijmete samú seba, udelíte si povolenie byť skvelou a „správnou“ v každom okamihu. Sebaprijatie je dôležité bez ohľadu na váš psychický či fyzický stav. Veľké veci nedosiahnete za jeden deň, preto si to neustále opakujte a nevzdávajte sa.

 

 

2. Milujem a uznávam svoju osobnosť

 

Ak nad sebou uvažujeme takýmto spôsobom, posilňujeme zdravé myslenie a skutočnosť, že môžeme dokázať všetko, po čom naše srdce túži. Dopriať si dôkaz lásky a uznanie je vynikajúca cesta, ktorá otvorí dvere rastu vašej mysle, tela a duše. Milovať a vážiť si svoje ,,ja", to vám ukáže svet nových možností a pozitívnych skúseností. Majte sa rada a verte nám, ste perfektná.

 

Odporúčame prečítať: Rady ako dobre nakupovať, pre nákupné ne-maniačky

dosiahnuť všetko po čom snívam? Je to možné!

Zdroj: Shutterstock®

3. Život je krásny a zlepšuje sa každým mojim pevným krokom.

 

Vzdorovito kráčať so vztýčenou hlavou, nechať sa unášať prúdom a budovať si svoj život deň čo deň. Hovorte so sebou láskavo, nenechajte sa odradiť a nepovoľte tempo. Dôležitý je rast a vzostup. Pomaly, krok za krokom.

 

 

4. Som vďačná za všetky požehnania

 

Buďte vďačné, vážte si pekné maličkosti. Ak oceníte všetky požehnania a chvíle, ktorými ste obdarované, zaevidujete vo vašej nálade zmeny k lepšiemu. Tento spôsob myslenia vám poskytne potrebnú dávku pozitivizmu a ráno budete pripravené prijať akúkoľvek výzvu.

 

Odporúčame prečítať: Semienka pre vaše zdravie - ktoré sú tie najzdravšie

dosiahnuť všetko po čom snívam? Je to možné!

Zdroj: Shutterstock®

5. Zaslúžim si to najlepšie

 

Ak veríte, že si zaslúžite len to najlepšie, prijímate zo seba a ostatných len to dobré. Takýto prístup zabezpečí správne rozhodnutia a celkové šťastie.

 

 

6. Svoj život žijem slobodne a je to jednoducho moja vlastná voľba

 

Je prirodzené bažiť po pocite slobody, či už ide o finančnú slobodu, nezávislosť alebo cestu vymykajúcu sa od negatívnych myšlienok. Postavte si svoj most, odhodlajte sa a čestne prehláste začiatok svojej cesty za úspechom. Vy sama tvoríte svoj život, ste tvorcom vášho šťastia. Každý z nás je jedinečný a má svoje ciele a túžby. Udeliť si tú neskutočnú moc, riadiť vlastný život, to je začiatok krásneho milostného vzťahu - vy a vaša existencia. Nezabudnite, že prax je kľúčom k úspechu. V rámci tohto procesu buďte k sebe láskavé. Čas, ktorý ste predtým strávili negatívnym premýšľaním a nič nerobením, teraz zázračne premeňte na emocionálny a osobnostný rast. Vy nato máte! 

 

Odporúčame prečítať: Zdravý recept: Čokoládový koláč z mandľovej múky

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.02.2016 07:17

velmi dobry clanok

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

29.02.2016 12:26

pekný článok

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE