Jedinečná zábava na Donovalskom bále v žiare hviezd

Zima je nielen obdobím vianočných sviatkov, ale aj plesov či bálov. Aj keď v týchto dňoch prežívame vianočné čaro v kruhu svojich rodín, už onedlho sa budú dámy obliekať do skvostných rób a páni si budú leštiť topánky, v ktorých s partnerkou pretancujú celú noc.

 

V prípade, že máte chuť prežiť nezabudnuteľný večer v spoločnosti partnera, priateľov, dobrého jedla a hudby, no neviete si vybrať spomedzi množstva ponúk, pozývame vás na Donovalský bál, ktorý sa bude niesť v ,,Žiare hviezd“. V čom je Donovalský bál výnimočný? Okrem kvalitnej zábavy môžete načerpať nové sily v očarujúcom prostredí Nízkych Tatier a prežiť príjemný pobyt v Residence Hotel&Club Donovaly v dňoch 22.1. – 24.1. 2016.


Odporúčame prečítať: Indický víkend v Residence Hotel & Club Donovaly – video

donovalsky bal

Zdroj: Shutterstock®

Na čo všetko sa môžete tešiť?

 

V prvom rade na skvelú zábavu, slávnostnú večeru a polnočný bufet a nesmie chýbať ani polnočné prekvapenie či tombola. Rovnako sa však môžete tešiť aj na program, ktorý bude spestrený tanečnými vystúpeniami či na hudobný program pod vedením Gustav Brom Band. Zaspieva vám aj Marcela Molnárová a Igor Kmeťo ml. so svojim JA SOM FUNKY tour. Inšpirovať sa budete môcť v rámci módnej prehliadky večernej módy salónu Valery a športovej módy Dami Sport.

 

V sobotu si môžete svoje tanečné kroky zdokonaliť v škole tance Mirky Kosorínovej a pred slávnostným večerom budú v priestoroch hotela počas celého dňa k dispozícii kadernícke a vizážistické služby, ktoré sa postarajú o váš dokonalý slávnostný výzor. 

Odporúčame prečítať: Znamenitý víkend kultúry a kulinárskych chutí

donovalsky bal

Zdroj: Shutterstock®

Príďte sa zabaviť a užiť si skvelú atmosféru do Residence Hotel&Club Donovaly na Donovalský bál s názvom ,,Žiara hviezd”. 

Viac informácií na: www.residencehotel.eu

donovalsky bal

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.residencehotel.eu, www.thinkstockphotos.com

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.12.2015 18:05

musi to byt super

Vaše meno:

Dušan Karaman

Dušan Karaman

30.12.2015 10:49

zabávať sa dá vždy a všade,ale len ak na to máme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

11.01.2021 18:47

Krásny program :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE