Keď si matka a dcéra nerozumejú...

Niekedy musíme stratiť až príliš veľa, aby sme sa zastavili a uvedomili si, čo je naozaj dôležité a vzácne. Pavla má šťastné manželstvo, vychovávajú štyri deti a otvorila si kníhkupectvo

Pavla má šťastné manželstvo, otvorila si kníhkupectvo a vychováva s milujúcim manželom štyri deti.

 

Najstaršia Darina sa blíži k prahu dospelosti a hoci by mala dozrievať, stáva sa čoraz nezvládnuteľnejšou.

 

Ignoruje pravidlá a hnev obracia proti matke. Pavla, hoci sa veľmi usiluje, si nevie k dcére nájsť cestu.

 

Všetko, čo povie alebo urobí, je zlé. Darina s ňou ustavične bojuje a zlosť si vybíja aj na mladších súrodencoch.

 

Keď si matka a dcéra nerozumejú...

Pripomína vám to niečo? Možno aj vy ste zažívali niečo podobné ako hlavná hrdinka novej knihy Keď slzy liečia z edície Príbehy do kabelky.
A možno ste aj vy boli z toho nešťastní, tak ako Pavla, ktorá mala pocit, že ako matka zlyhala. Nič však nie je také zlé, aby nemohlo byť horšie, a Darina tragicky zomiera. Nešťastná Pavla sa s tým nevie vyrovnať a kedysi priam dokonalá rodina sa postupne rozpadá.

 

Poradí si Pavla s nepriazňou osudu? Nájde v sebe dostatok sily, aby sa postarala o mladšie deti a prebudila v zatrpknutom manželovi dávne city?

 

Niekedy musíme stratiť až príliš veľa, aby sme sa zastavili a uvedomili si, čo je naozaj dôležité a vzácne. Pracujeme čoraz dlhšie, nemáme čas na svojich blízkych a keď už si ho nájdeme, chceme mať pokoj, lebo sme zničení a unavení z takého uponáhľaného života.

 

Príbeh Keď slzy liečia sa dotkne vášho srdca, duše a prinúti zamyslieť sa. Možno aj vo vašom okolí dospievajúci tínedžeri prepadajú nedôvere, pocitu nedocenenia, strácajú sa v zhluku vlastných pocitov a túžob. Kariéra, materializmus a finančná nezávislosť mnohokrát prevyšujú tie skutočné životné hodnoty. Pritom tragédia je niekedy na dosah ruky a potom býva už neskoro opraviť pokazené...

 

Začítajte sa do novinky Keď slzy liečia z edície Príbehy z kabelky.

 

 

 

Zdroj foto: www.bux.sk, www.offspringthing.com
1 komentár
Katka

Katka

14.08.2013 18:02

prijala by som súťaž o tento knižný titul .-), myslím, že hovorí, nielen
z môjho života, ale aj zo života iných....aspoň v niečom

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE