Knižka, z ktorej budete prskať kapučíno!

Ak aj vás deti občas vytočia a najradšej by ste ich šupli k starým rodičom, máme pre vás jeden skvelý tip. Knižnku Otrasná matka, zábavného sprievodcu rodičovstva pre nie úplne príkladné mamičky

Ak aj vás deti občas vytočia a najradšej by ste ich šupli k starým rodičom (aspoň na dva týždne), máme pre vás jeden skvelý tip. Knižnú novinku Otrasná matka, zábavného sprievodcu rodičovstva pre nie úplne príkladné mamičky. Výborne to vystihla Pamela Druckermanová, autorka úspešného bestselleru o výchove A dosť!: „Kniha Otrasná matka je skvelý protijed na rukojemnícku situáciu zvanú moderné rodičovstvo. Je podvratná, rozkošná a taká zábavná, že pri nej budete prskať kapučíno.“


Knižka, z ktorej budete prskať kapučíno!

 

Možno aj vy máte občas blízko k otrasnej matke, ktorá by najradšej to svoje „roztomilé“ dieťa zatvorila v izbe, aby ste si konečne v pokoji vypili kávičku alebo v noci zatvorili do zvukotesnej izby, aby vás nebudilo každú hodinu. A to hovoríme len o tých menších deťoch...s tínedžermi sa dostávate na iný level, v ktorom vlasy šedivejú dvojnásobnou rýchlosťou.

 

 

Novinka Otrasná matka dáva tipy ako sa nezblázniť pri výchove detí. Presvedčí vás, že byť otrasnou matkou nie je žiadna tragédia. A ak sa občas tak cítite, rozhodne v tom nie ste sama. Prioritou každej matky je predsa prežiť prvý rok tak, aby ste nezabili seba, svoje dieťa alebo jeho otca. A v ďalších rokoch toho umenie musíte len vylepšovať :)

 

Autorkami sú štyri prostoreké matky, ktoré namiesto užívania antidepresív spísali zábavnú knihu plnú rád pre všetky zúfalé mamičky, ktoré sa v úlohe rodiča cítia byť stratené. Okrem iného sa dozviete, ako spať každú sobotu do deviatej, ako necítiť výčitky, keď dieťa strčíte k babke na víkend (týždeň/mesiac/leto/navždy) alebo ako cestovať s deťmi v aute.

 

Ak vás Otrasná matka zaujala, prečítajte si úryvok.
 

1 komentár
Jana Komadova

Jana Komadova

20.10.2013 17:49

zaujímavá knižka mám tri už dospelé deti bola som doma na matersej 9 rokov a stíhala som aj kávu aj deti

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE