Lenovo PHAB Plus – radosť nosiť plus size!

Zabudnite na technologické vychrtlinky, táto jeseň patrí XL mobilným kráskam. Takým, ako Lenovo PHAB Plus. Tablet a smartfón v jednom má tučnú výbavu, čo plnohodnotne zastúpi dve zariadenia.

 

Už sme si zvykli, že každá novinka od Lenovo je dokonale zladená s pulzom doby a PHAB Plus nie je v tomto smere žiadnou výnimkou. Je odpoveďou na túžbu dynamicky žijúcich ľudí – mať po ruke všetko, čo treba pre pohodovú prácu a ešte pohodovejší relax. Telefón, internet, knihy, filmy, hry, štedrú kapacitu úložného priestoru aj batérie.   

 

Odporúčame tiež:  Krása má veľa polôh, objavte ich s YOGOU!

 

Tancuje, ako zapískate

 

6,8-palcový PHAB Plus spája to najlepšie zo sveta smartfónov a tabletov do jedného atraktívneho tela so zaoblenými hranami a leštenými tlačidlami, vyrobeného z odolného, pritom ľahulinkého hliníkového materiálu. Napriek veľkosti skvele padne do ruky a je kompatibilný pre pravákov aj ľavákov. PHAB Plus je navyše uspôsobený na jednoručné používanie pre ešte väčší komfort a dokážete ho dirigovať sériou jednoduchých pokynov, čo oceníte, keď budete mať naponáhlo. Dvojitým poklepaním napríklad zapnete displej, dlhým podržaním kdekoľvek na displeji aktivujete fotoaparát a zatrasením svoj phablet zamkne. Pracujete na dôležitom pracovnom dokumente a desíte sa preklepov? Bez problémov si vytvoríte jednoručnú klávesnicu, ktorá sa zmenší a sadne vám do ruky. Samozrejmosťou je tiež možnosť prevziať hovor niekoľkými povelmi s hlasovou aktiváciou.   

Lenovo PHAB Plus – radosť nosiť plus size!

Zdroj: Shutterstock®

Pastva pre oči aj uši

 

Lenovo PHAB Plus sa môže pochváliť Full HD panelovým displejom s jasným rozlíšením 326 ppi, vďaka čomu sa lusknutím prsta ponoríte do svojich obľúbených filmových, seriálových či herných svetov, a keď vás prepadne nostalgická chvíľka, môžete si donekonečna prezerať fotografie vo fantastickej vizuálnej kvalite. Píšeme donekonečna a nezveličujeme, pretože s úložnou kapacitou 32 GB si PHAB Plus uspokojí chúťky aj toho najväčšieho fanatika fotografovania. Našli ste sa v tomto popise? Máte sa na čo tešiť, lebo PHAB Plus je splneným snom pravej selfie maniačky. Jeho predná 5 MP kamera obsahuje funkcie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť prirodzenejšie farby a zjednotený tón pleti, a vďaka Low Light režimu nemusíte prestať s pózovaním ani v zhoršených svetelných podmienkach. 13 MP zadná kamera s množstvom režimov zachytí na fotkách či videu všetky vaše dobrodružstvá z ciest v takej kvalite, že veľmi rýchlo oželiete foťák zabudnutý doma.  

 

Buďte štýlová s Lenovom: Tablet - potrebná výbava študenta

Lenovo PHAB Plus – radosť nosiť plus size!

Zdroj: Shutterstock®

A teraz niečo serióznejšie pre dámy, čo phabletujú v pracovnej dobe: Smart Tool umožňuje odfotiť slide prezentácie z akéhokoľvek uhla a následne ho upraviť a prispôsobiť pre tie najlepšie výsledky. Ak si z PHAB Plus spravíte svojho osobného asistenta, budete mať čo robiť, aby ste pri ňom neprepadli workoholizmu – má totiž 3500 mAh batériu a nebojí sa ju použiť! To znamená 24 hodín hovorov a 20 dní v pohotovostnom režime! Je to oficiálne – toto zariadenie len tak ľahko neunavíte.  

 

Buďte štýlová s Lenovom:  Vyzerajte štýlovo každý jeden deň!

Lenovo PHAB Plus – radosť nosiť plus size!

Zdroj: Shutterstock®

Dostupnosť vždy a všade

 

Ako smartfón sa PHAB Plus postará o potreby nonstop pripojenia vďaka možnosti DualSIM a rýchlemu 4G-LTE pripojeniu, čím zabezpečuje spoľahlivé a rýchle pripojenie doma aj v zahraničí. Tieto funkcie sú postavené na základe operačného systému Android™OS v5.0 (Lollipop), ktorý poskytuje vylepšený výkon pre bezproblémové prepojenie.

 

Ostáva už len jedna zásadná otázka. Ktorý PHAB Plus bude zdobiť vašu kabelku? Môžete si vybrať z dvoch elegantných tónov – šedočiernej a šampansky zlatej. To všetko za príjemných 299 eur. Na výkonné 2v1 skvelá cena, čo poviete?  

 

Odporúčame prečítať: HOROSKOPY na október pre všetky znamenia

 

 

Posúďte samé v akých všetkých situáciách bude vaším najlepším pomocníkom:

2 komentárov
Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

15.12.2015 07:58

Menila by som všetkými desiatimi za ten môj ročný črep :(

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.12.2015 20:04

pekný je

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE