YOGA Tab 3 – váš áčkový plán B

Zrušené rande v kine? Pol dňa neplánovaného čakania na letisku? Keď nejde všetko podľa vašich predstáv, usmejte sa a zapnite si svoj tablet. YOGA Tab 3 od Lenovo je pre modernú ženu to, čo švajčiarsky nožík pre džungľového dobrodruha. Váš áčkový plán B.

 

 

Nevyšlo vám kino?

 

V pohode! Spravte si domáce! Nachystajte pukance, vyberte z playlistu obľúbenú komédiu, čo vám zaručene zlepší náladu, zaveste si svoju YOGU na stenu, uvelebte sa na gauči a nechajte sa rozmaznávať kryštalicky čistým obrazom HD displeja. V kombinácii so štyrmi prednými stereo JBL reproduktormi a zvukovou technológiou Dolby Atmos® budete mať pocit, že ste súčasťou akcie. Skrátka, sen každého filmového fanúšika.  

 

Odporúčame tiež: Lenovo PHAB Plus – radosť nosiť plus size!

 

Zastoknutá na letisku...

 

... alebo na nekonečne dlhom, nudnom školení? Priemerný človek strávi 270 dní svojho života čakaním, čo vedie k frustrácii, ak nemáte po ruke niečo na rozptýlenie.  S výkonným tabletom bude vaše prokrastinovanie produktívnejšie a s Lenovo YOGA Tab 3 si môžete sladké ničnerobenie vychutnávať hoci aj celý deň bez jediného nabitia. Disponuje najväčšou kapacitou batérie vo svojej triede- až 6200mAh, takže do výkonnostného duelu sa s ním radšej nepúšťajte. Zaručene sa unavíte skôr ako on.

Lenovo YOGA T3

Zdroj: Shutterstock®

Záchranca pred kaderníckou katastrofou

 

Nie je to vedecky dokázané, ale všetky dobre vieme, že v období životných prelomov – rozchodov či odchodov z práce – si to ako prvé odnesú naše vlasy v duchu hesla: „Potrebujem zmenu, a hneď!!!“. YOGA Tab 3 ponúka zdravšiu a menej radikálnu alternatívu zmeny, čiže takú, ktorú nebudete ľutovať, až kým nedorastie. Načo meniť účes, keď si môžete zmeniť profilovku na Facebooku? Sofistikovaný otočný fotoaparát so 180-stupňovou ohybnosťou otvára nové možnosti pre fotenie invenčných selfies a dovolí vám hrať sa so svojimi „dobrými“ uhlami do omrzenia.  

 

Naozaj vám rozumie

 

Hovorí sa, že čo svojmu partnerovi priamo nepoviete, to mu nedôjde. Našťastie, o Lenovo tablete to neplatí. Ten vaše neverbálne gestá spoľahlivo „prečíta“ a okamžite pochopí. Ukážkovým príkladom je intuitívny spôsob fotenia s YOGA Tab 3. Na vytvorenie záberu stačí len otvoriť a zavrieť dlaň. Dobré, však?  

 

Odporúčame tiež: Krása má veľa polôh, objavte ich s YOGOU!

Lenovo YOGA T3

Zdroj: Shutterstock®

Poradí si aj bez pera

 

Tradičnou štvoricou režimov – držanie, naklonenie, stojan a zavesenie – kreativita YOGA Tab 3 nekončí. Aby sa vám a vašim potrebám ešte viac priblížil, je teraz ešte citlivejší na dotyky, takže po jeho displeji môžete prechádzať akýmkoľvek kovovým „perom“, hoci aj vidličkou, keď chcete.  

Je proste fešák

 

Nechceme byť za povrchných, preto si atribút krásy nechávame až na koniec, no ruku na srdce, dámy, ktorej z nás by sa nepáčilo obklopovať sa trendy vecičkami? YOGA Tab 3 je jeden dobre stavaný, vizuálne chrumkavý fešák v ladnom, 466 gramov štíhlom a odolnom tele. Bude váš už za 189 eur.  

 

Odporúčame tiež: Cvičte v pohodlí domova, rovno na gauči! (názorné videá)

 

 

Veď posúďte samé:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE