Neobyčajná rodinka: Alexandra Orviská má výborný vzťah so svojim ex a jeho novou rodinou

Rodinná idylka

Každý si pod takýmto pojmom predstavuje niečo iné. A to je normálne. Známa moderátorka Alexandra Orviská to má celkom bizarné. Nevidí sa totiž veľmi často, aby ex-partnerka vychádzala tak super s novou známosťou svojho bývalého, ako práve ona. Ale keďže Alexa a jej expriateľ Martin majú spoločnú dcérku, tak predsa len je sympatické, že narozdiel nenávistných rečí vidí Viktória toto – veľkú rodinu, ktorá stále vie nájsť spoločnú reč.

A táto rodina sa dokonca rozrástla o nového člena. Martin Valihora s novou priateľkou, herečkou Natáliou Germáni, nedávno privítali na svete spoločného potomka – dcérku. A tá je už od narodenia v centre pozornosti Alexi či nevlastnej sestry Viktórie.

Pozri tiež: Prominentné mamičky po pôrode: Kto sa stihol dostať do formy?

Je veľmi sympatické, že Alexandra má blízko k svojmu ex a jeho novej známosti. Veď ruku na srdce, koľké z vás by ste to dokázali? A i keď to možno považujú za divné, vo výsledku je to naozaj veľmi normálne. Rodina by mala byť u každého na prvom mieste. Žabomyšie vojny život nikdy neuľahčia, tak prečo si nebrať príklad z Alexandry. Obaja expartneri majú navyše pri sebe partnerov, s ktorými sú šťastní. Martin spomínanú Natáliu a samotná Alexandra je tiež šťastne zamilovaná.

Inšpiratívna

Alexandra je však veľmi inšpiratívna osoba po mnohých stránkach. Predovšetkým pre svoju povahu veci neriešiť. Je jej jedno, čo si myslia ostatní. Má svoj štýl a toho sa drží. Pri prezentovaní sa, pri móde... Ak aj sa ocitnú pod jej fotkami neprajne komentáre, nemá potrebu to riešiť. 

Za inšpiráciu rozhodne stojí aj jej módny vkus. Alexandra má skutočne vycibrený štýl a slabosť pre trendy. Ak teda hľadáte nejakú tú dávku inšpirácie zo sveta módy, ale aj krásy, tak ju môžete nájsť na profile známej moderátorky. Zároveň tu nájdete aj interiérové tipy, odporúčania na cestovanie, i keď momentálne v trochu obmedzenejšej forme a v neposlednom rade vás môže Alexandra oslniť svojou figúrou. A aj jej tajomstvá občas prezradí sledovateľom.

Prečítaj si: Ivana Gáborík a jej módne tipy: Toto sa vyplatí mať v šatníku

3 komentárov
Natália Hrušková

Natália Hrušková

16.09.2020 12:08

Ukážkové ako by mali fungovať, keď majú spoločné dieťa

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

16.09.2020 15:50

Tiež som si to nevedela predstaviť, že sa dá vychádzať dobre s EX .. No teraz mám priateľa a vidím ,že sa to dá , ak je človek normálny a v pohode.. V živote sú horšie problémy, ako sa hádať a robiť si zle. Proste ked to neklape, tak načo nasilu ..!!?? Máme pekný kamarátsky vzťah s jeho ex manželkou , s deťmi , a som šťastná ,že sa máme celá rodinka radi .. ♥

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

17.09.2020 14:14

Naozaj sa nevidí veľmi často, aby ex-partnerka vychádzala tak super s novou známosťou svojho bývalého, ako práve ona. Klobúk dolu!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE